Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor mi zajlik le egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi zajlik le egy pasiban (agyf**z)?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve már húzódik köztünk valami, fogalmam sincs mi de nagyon furcsa egy teremtés, de valamit nagyon szeretek benne egyébként már vicces az egész :D.


folyamatosan kerülget engem ez úgy szokott kinézni, hogy van egy aktuális csaja és ha ideges rá vagy valami baja van akkor azt nekem mondja el (ezzel nincs is semmi baj, mert hatalmasakat szoktam rajta röhögni..úgy előadja a dolgait annyira komolyan veszi, hogy már vicces :D közben meg gondol egyet rám is megharagszik hogy én is mit hisztizek neki, meg idióta vagyok, agyhalott stb stb..de már ezen is csak nevetni szoktam mert utána mindig oda jön bocsánatot kérni, meg hogy hülye volt :'D


Utána letilt Facebookon csak úgy, mert neki szar napja volt :D :D szóval komolyan mondom én nem értem...utána felold, hogy bocsánatot kérjen...de nem jelöl vissza megvárja amig én jelölök vissza akkor ilyen apró trükköket csinál.

Nem tudok rá valamiért megharagudni, mert vicces :D

Ma meg megirja, hogy megdugna, hogy eljön hozzám stb...meg elhiv találkozni, de soha nem tud eljönni mert dolgozik.


Ma meg elkezdi mondani nekem ,hogy én milyen furcsa vagyok a számára, hogy nem érti miért kerülgetjük egymást meg mi is ez az egész ami köztünk van.

Amikor megirtam neki, hogy igazából ő kerülget engem :D :D


Akkor meg "többet nem foglak soha :)"


Most miez ? :D:D:D


Amúgy a srác 25 éves én meg 18 vagyok.


2017. nov. 14. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az összes pasi ilyen!

És még a lányok a bonyolultak! xddddd

2017. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem egyértelmű, te egy tartalék vagy neki, akit megdugna, ha benne lennél, és éppen nem lenne csaja.. de ha valami komolyabbat akarna tőled, akkor már rég te lennél a barátnője
2017. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

25 évesen ez a viselkedés ciki.

Ahogy az is,hogy te nem rugdostad pofán azután,hogy leírta,hogy megdugna. Neked nincs semmi önbecsülésed.

2017. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműek a szándékai és ha ezt te nem veszed észre, akkor mégcsak egy kislány vagy.
2017. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

18 vagyok, volt egy lány 17 évesen akivel ugyanígy viselkedtem. Még most is elbolondoznék, de azért 25 évesen már nem taktikázni, hanem normális kapcsolatot keresni kellene szerintem.

Egyébként nem feltétlenül arra megy ki, amit a 2-es írt, persze, valószínűleg van benne egy kisebb mértékű komolyság, de szerintem inkább poénkodott/rájött a kangörcs, ami pár óra alatt elmúlik.

A 3-ast meg komolyan nem értem, ahogy ő sem érti a vicceket.

2017. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te egy kis pincsi vagy aki jó ha nincs más
2017. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Ha ez neked vicces, akkor te is egy igazi tapló lehetsz, mint ez a srác.
2017. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismeretelenül aranyos dolog letaplózni a másikat egy teljesen triviális információ miatt. :) Ilyenkor el kellene gondolkozni ki is az igazi tapló. :)
2017. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Ciki hogy 2 éve ezt teszi de ez nem őt hanem teged minősít te kis semmire való. Nulla az önbecsülésed de sebaj gondolom van egy iPhoneod meg ezer markas cuccod mas nem kell
2017. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7. Hozzászóló

Ne taplózz le mást mert te semmire nem vitted. Saját kudarcod ne vetítsd ki masra.

2017. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!