Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon borzasztó vagyok? 18/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon borzasztó vagyok? 18/l

Figyelt kérdés

A barátommal kicsivel több mint öt hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem és ha együtt vagyunk szinte kikapcsol az agyam és teljesen boldog vagyok. Bár ő most kedte pesten az egyetemet és csak hétvégén tudunk találkozni. Ezen felül még soha nem veszekedtunk, ha gondunk volt megbeszéltük...

Aha.

De van egy dolog.

Inkább egy személy.

A legjobb barátja (aki lány) és aki szintén egy egyetemen tanul vele.

Nem mondanàm magam fèltékeny tipusnak de mégis legszívesebben lelökném egy szakadékról... Szinte egész héten együtt vannak és ez nem zavart de az utóbbi időben elkezdett a barátom róla mesélnj hétvégenként. Hogy miket szoktak csinálni,mennyire hasonlítanak, hogy a csajjal filmezett...stb. Vagy hogy ottaludt, esetleg, hogy a csaj milyen aranyos...

Említettem már neki, és akkor meg is beszéltük, de ugyanaz maradt az álláspont.

Nem akadok én lenni a hisztiző barátnő, de nagyon zavar. Mit tehetek?



2017. nov. 14. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Mit? Hat megmondod neki h zavar.
2017. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem rendszeresen dugnak és ezt te is tudod jól :) Te pedig jó vagy neki mellékzsebbe néha a változatosság kedvéért. Azt lehet kihasználni, aki hagyja. Jó döntést!
2017. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ennyi eszed 18bévesen te tumor ?

Ha veled jar de massal alszik akkor ott vege is...

Es hogy a masik csajrol beszel az azt jelenti meg szereti is....

Te a mellekzseb vagy

2017. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne teljesen annak oka van.


Őszinte leszek és magamból indulok ki (én is egyetemista vagyok), ilyen rövid ideje vagytok együtt és szinte "távkapcsolatban" éltek, nekem nem menne ahogy biztosan mondom hogy a legtöbb fiúnak sem. Most gondolj bele; egyetemista, Pesten, és alig vagytok még csak együtt (mert nem, 5 hónap az egyáltalán nem sok)...

Beszélj vele és mondd el neki mit érzel, és a reakciójából meglátod mi a helyzet a valóságban.


Remélem Ő más és nincs igazam, de ne legyen túl nagy a rózsaszín köd :(

2017. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A csaj csak azt teszi amit az összes , várta a sült galambot és az meg is jelent . A barátod ha normális volna és nem akarna vele mókázni rég leléptette volna és szóba sem hozta volna neked . Ezáltal féltékennyé tesz vagy finoman adagolja a sztorit és vált mikor már bepuhított . Ezt sokan teszik .
2017. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SyfaDiaz válasza:
78%
A szakadékos megoldás jónak tűnik
2017. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# csak mas szemelyt akar belelokni sajat maga helyett.
2017. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Tépd meg a csajt, hagyd ott a palit és keress valakit aki hűséges hozzád. :p
2017. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!