Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van értelme?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

barátnömmel 4hónapja vagyunk együtt de folyton csak depizik mindenen... Nagyon féltékeny típus úgyhogy minden lányra féltékeny akivel jóban vagyok. Az utobbi időben nem nagyon érünk rá arra hogy találkozgassunk...


És 1-2hete elkezdett csetelni egy sráccal, úgy néz ki nagyon jó barátok lettek, és most osztálytársak is lesznek. Engem ez nagyon zavar de nem tudom mit tehetnék. A válaszokat előre is köszönöm! [17F]



2017. nov. 17. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Beteges féltékenység mindkét félnél, ez megfogja a kapcsolatot rontani még jobban, szóval már most szakítást javaslok.
2017. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyszer már szakítottunk de nem bírtuk sokáig egymás nélkül.
2017. nov. 17. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi ertelme .

Eddig jo?


Szerinted ezutan jo lesz?


Hagyd es keress mast vagy sirj a gyakorikerdeseken hatha valaki ad lelki tamaszt

2017. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!