Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek összejöjjek vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele? 15/l

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit buliban ismertem meg, de nem teljesen idegen, mert egyik haverom legjobb barátja. Buliba dumáltunk, aztán rámírt, hogy nem e találkozunk. Persze igent mondtam, mert már a buliban egész végig őt kerestem a szememmel, tehát elég szimpi volt. Taliztunk és nagyon jól eltudtunk beszélgetni végig. Aztán írt, hogy reméli jól éreztem magam és egyszer több lesz, mint barátság. Aztán még két hétig talizgattunk, és múlthéten elköszönésnél csókolóztunk, meg tegnap is. De tegnap már nem annyira tudtunk elbeszélgetni, lehet csak fáradt volt, de attól félek ha összejövünk még nincs annyi közös témánk és az alap dolgokat már végigjártuk. Bejön nekem a srác meg minden, de a másik, hogy lehet nem tudunk kövi buliig találkozni, de jó lenne addig megbeszélni, hogy most összejövünk-e, mert nem tudom társaságba ő milyen lenne velem a buliban és félek az egésztől. Valami jó tanácsok?

2017. nov. 18. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha felmerül benned ez a kérdés, akkor ne. Ha igazán szerelmes leszel, kérdések nélkül tudni fogod a választ.
2017. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2017. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó valami érvet mondasz hozzá, mert az kicsit többet segítene :D
2017. nov. 18. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre még ne, ismerkedjetek meg mélyebben, mert könnyen pofára esés lehet belőle, hogy elhamarkodottan összejöttök, aztán jó ha 1 hónapig együtt lesztek, mert kiderül, hogy össze sem illetek, közös témátok sincs. Szóval egyelőre szerintem maradjatok a mostani állapotban, és majd ha jobban megismered, el tudod dönteni, hogy össze akarsz-e jönni vele.
2017. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz.
2017. nov. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!