Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöjjek vele? Van értelme?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Van értelme?

Figyelt kérdés
Ő 16 éves srác, én 14 éves lány. Nekem tetszik és neki is én. De kicsit nagy a távolság köztünk. Ritkán tudnánk találkozni, de meg lenne oldva, hogy legalább 2 hetente. De azért félek, mert ő lenne az első és nem akarok semmit se elrontani.

2016. aug. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a nagy táv?
2016. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi okod nincs attól, hogy félj :)

Viszont nem kell mindent feltétlenül elsietni, ha nem vagy felkészülve. Meg mindennek eljön a maga ideje, nem fogod tudni elrontani :)

És az első nem az utolsó, nem a világ vége, ha az első csókban bénázol. Meg igazából nincs kőbe vésve, hogy mi "jó" és mi "rossz" ilyen téren. Persze vannak alap dolgok, hogy ne csald meg a másikat, de hogyha nem lépsz félre, nem tudsz elrontani semmit. Mindent meg lehet beszélni :)

2016. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
160 km, ez mindkettőnknek nagy táv
2016. aug. 4. 19:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem szeretném megcsalni.
2016. aug. 4. 19:50
 5/5 anonim válasza:
55%
Én és a párom közt 850 km van :D en szlovak o cseh de tokeletes parok vagyunk es orulok ha egy honapba hazajon:) mert mar volt ugyis hogy 2 es fel honapot nemtalalkoztunk de nemromlott meg a kapcsolatunk hanem egyre csak kitartotyunk egymas mellett es most a jovot epitjuk egyutt :) ui: most varom haza 2 het mulva^^ szoval ha igazan szeretitek egymast akkor tavolsagban nincs akadaly:) de ha viszont bibis lesz akkor hagyd a francba
2016. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!