Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szoros barátsábòl szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoros barátsábòl szerelem? 27 lány 22 fiú

Figyelt kérdés

Van egy lany akit már lassan 2 éve ismerek. Nagyon jò barátok vagyunk és sok butaságát elviseltem mint exek nem odafigyelés stb. De úgy hozta a sors, hogy osszeköltöztünk. Ez az osszekoltozés tegnap történt. Én még mindig nagyon szeretem. De nem tudom mit várjak tőle. Hogy közelítsék hozzà.

Mire számítsak vagy menyi időt adjak neki és magamnak??

Nagyon kiegészítjük egymást és sok kozos álmunk van.


2017. nov. 20. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Jártok? Miért költöztetek össze?
2017. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem járunk. Segítettem neki hogy munkat tudjon találni.
2017. nov. 20. 12:56
 3/3 anonim válasza:
Felejtsd el. Valószínűleg nem tekint rád potenciális partnerként. Ha mégis, és belemész, akkor valószínűleg nem fog működni, és rámegy a barátság is.
2017. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!