Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tanácsoltok? Exem.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Exem.

Figyelt kérdés
Szóval amíg 17 voltam összejöttem egy csajjal. vele veszítettem el. Ő most 17 én most 20 vagyok. Utána volt még egy kapcsolatom ami 7 hónapig tartott, vele pedig előtte 6 hónapig. Családi vita is volt a szakításban de újra összejönnék vele. Van is okom, hogy mivel írjak rá, megkérdezem, hogy miért mondott rólam "olyanokat" az iskolájában, (haverom mondta) mert én meg jóként emlékszem rá stb.. Vélemények?

2017. nov. 16. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Bemagyarazod hogy a döglött kutya tud ugatni...


Ha vagy valaki SOHA nem mesz visssza exhez. HA IGEN akkor egy papucs vagy...szanalmas kisnpincsi...


Felejtsd el

2017. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előbb írni tanulj meg tesó 🤔
2017. nov. 16. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudni kell pontossan hogyan szakitottaktok rossz lett a kapcsoaltotok utána vagy nem?Mert ha nem akkor esèlyes hogy vissza fogad!
2017. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ex azért ex, mert együtt nem ment a szekér. Most sem fog. De minek is? Annyi csaj van, mint égen a csillag.
2017. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nehéz egy döntés, okkal mentetek szét. Neked kell eldönteni és tudni, hogy működhet e úgy mint rég, esetleg még jobban. Én véleményem az exről, hogy ami egyszer nem ment az legtöbb esetben második, harmadik nekifutásra sem fog működni. Kivételek persze biztosan akadnak, de gondold át és avval foglalkozz, hogy neked mi lenne a legjobb.. ne csalódj a végén. Sok sikert :)
2017. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!