Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem érdeklem a barátnőmet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem a barátnőmet? Ilyen a személyisége.

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit másfél éve ismerek, és az első perctől tetszik. Nem az a fullos csaj, de néhány testrésze gyönyörű, és nagyon megfogott. 3 hónapig csak ilyen heti szinten pár szót beszéltünk, és hamar kiderült, hogy nem egy érzelmes, szerelmes típus, kemény csaj.


Ekkor azonban barátnőm volt éppen.


Miután szakítottam vele, elkezdett közeledni, (1 éve). Közeli barátok lettünk, eljárkáltunk enni,inni, 1-2x bulizni, suliba (egyetem) együtt jártunk. De semmi jelét nem mutatta annak, hogy tetszek neki, sok fiú barátja van egyébként is. Emellett tudtam, hogy elég érzelemmentes csaj, én viszont a teljes ellentétje vagyok, fiú létemre nagyon szerelmes tudok lenni, és érzelgős, így nem nagyon tudtam, működne-e a kapcsolat.


Aztán 1-2x láttam rajta, hogy nem vagyok neki közömbös, majd felajánlotta, hogy átjön egyszer hozzánk (vidékre, 220km). Lejött 3 napra, jól elvoltunk, összebújva tv-ztünk, de inkább csak én bújtam oda, én öleltem, és aztán megcsókoltam. Ettől egycsapásra megváltozott, ennivaló csaj lett belőle, és összejöttünk.


Azóta azonban újra előjött a régi énje. Alig ír vissza, nem jön fel facere 1 napig, de instán likeolgat meg stb. így nagyon keveset beszélgetünk. Sokat lóg a barátaival, sokat dolgozik, és nekem több együtt töltött időre van szükségem. Ha írok, gyakran nem válaszol, csak órák múlva, úgy, hogy fent van, ha válaszol, sokszor csak így ímmel-ámmal.


Nem látom rajta az érdeklődést irányomba, hogy mi van velem, mit érzek, nem nagyon érdekli, ha nem beszélünk, vagy alig találkozunk.


Elhintem, hogy nem vagyok jól, fél óra múlva megkérdi, hogy mi a baj, válaszolok, aztán 2 órára eltűnik, úgy, hogy meg se nézi.


Én tudom magamról, hogy kicsit túlérzékeny vagyok, de néha jólesne egy kis visszajelzés, ha együtt alszunk, nem csak én ölelném meg, nem csak én csókolnám meg, nem csak én akarnék találkozni, beszélgetni.


Ő akart velem összejönni ez egyértelmű, de ez szinte nem is kapcsolat, hanem ilyen barátság, úgy hogy néha szexelünk, meg csókolózunk, és ímmel-ámmal beszélgetünk tök alap dolgokról.


Hozzáteszem, hogy nehéz múltja volt, soha nem volt kapcsolata, sokan átverték, szinte soha senkinek nem önti ki a lelkét, mert egész életében nem tudta kinek, és nehéz a bizalmába férkőzni.


Mit tegyek?


Szóvá tegyem, hogy kicsit foglalkozhatnánk egymással többet? Vagy nincs értelme, mert ő ilyen és kész?


2017. nov. 25. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért érthető hogy ilyen azok alapján amiket felsoroltál plusz vannak ilyen emberek. De az hogy annyira nem érdekli hogy mi van veled kicsit furcsa. Szerintem mindenképpen beszélj vele erről. Valahogy ki kéne deritened hogy egyáltalán kellesz e neki. Te is gondold át hogy elfogadod e így ahogy van. Gondolom szereted de hosszú távon ha így marad minden akkor az neked nem lesz jó. Kicsit nézd a saját érdekeidet, de mielőbb beszélj vele erről és mond el neki mit érzel. Sok sikert!:)
2017. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő megmondta, hogy nem szokott 0-24-ezni, meg nem akarja, hogy csak egymásnak létezzünk, meg nem akar az utcán nyalifalizni.


Csak kb heti 1x tudok átmenni hozzá, és szinte a kézenfogva járáson, meg 1-2 csókon kívül csak akkor vagyunk együtt.


Amik rosszul esnek, az az, hogy most lesz az egyetemi bál, és elhintette, hogy megy a barátnőjével, majd pár perc múlva ilyen "félig" meghívott, hogy ha akarok menjek, pedig én arra számítottam, hogy együtt megyünk, összeöltözve, esetleg nála alszom utána, de ebből sincs semmi.


Ha mondja, hogy bent van suliban, és mondom, hogy bemegyek hozzá, akkor "jaaaj nemkell pihenj csak".


Vagy ha elhívom valahová, akkor "mindegy".


Viszont szerintem akar, mert a legjobb barátnőjének meg mindent elmond, ami elhagyja a számat.


Azt hiányolom még, hogy a bókokat, apró ajándékokat nem nagyon értékeli. Az mindegy, hogy ő nem ad, nem mond semmit. De ha megdicsérem pl az illatát "NEM IS VAGYOK BEFÚJVA". Vagy hozok neki vmi apróságot, fánkot, bármit, akkor megköszöni, de se egy mosoly, semmi.

2017. nov. 25. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már elmondani neki mindezt?
2017. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!