Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Magam elé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Magam elé helyezzem a barátnőmet, vagy én mennyek bele egy kapcsolatba egy fiuval? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akinek tetszem és én is tetszek neki. De a barátnőmnek is tetszik. Az a baj, hogy a fiú és a barátnőm nagyon jóban vannak. Úgymond legjobb barátok. Én is a fiú haverja vagyok. Most mit tegyek? A fiút vagy a barátnőmet válasszam?

U.I.: A barátnőm régebben utált és kibeszélt. De én megbicsájtottam neki. Most akkor kit válasszak?

17L



2017. jún. 13. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki fontosabb neked?

A kutyából sem lesz kerítés, a barátnődböl sem igaz örök barátnő.

A fiút választanám.

Főleg ha kölcsönös szimpátia megvan...

2017. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Errol a tortenetrol filmek sokasaga szolt mar.

Nincs jo dontes, de.... akivel eredetileg feszultseg volt kesobb javulhat, de igazi bizalom, baratsag sose lesz.

Ha erted, erted, ha nem, nem.

40f

2017. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tudja a barátnőd,hogy neked is tetszik és mégse próbálja megbeszélni veled akkor, te mert választanád őt, hogy ha ő se téged választ.
2017. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ba szki, ti tetszetek egymásnak, a barátnődnek meg tetszik, de ott nem adott viszajelzésta fiú, mert téged akar.....
2017. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tetszel neki?
2017. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hű úgy tetszik neked, hogy azt leírni nemtudom, olyan szerelmes a tekintedet, hogy az hihetetlen :D

Ettől még egy kóborkutyának sem csillan fel a szeme

[link]

2017. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg miért a barátnődet simogatja meg bújik hozzá szünetekbe te vakhangya..
2017. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd azt is meséld el neki, hogy mi miatt tetszett meg, aztis hogy csak azért kell mert másnál reménytelennek érzed magad, de csak magad miatt vagy reménytelen és nem kell másra bámészkodni mert nem vagyok szeretet szolgálat, hogy ezek után is teljesítsem a vágyad. Bárcsak véletlenül ide tévedne a barátnőd az oldalra...
2017. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő tudja hogy tetszik nekem a srác. Miért kell egyből trollkodni, bántani engem? Én csak egy értelmes választ szeretnék kapni, de úgy látom itt több a rossz, mint a segítőkész ember. Ez az oldal azért van, hogy emberek kérdéseket tegyenek föl, és értelmes, segítőkész emberek adjanak választ. El lehet innen menni, ha csak unalmatokban fröcsögtök itt gonosz dolgokat.
2017. jún. 13. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!