Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mihez kezdjek ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezek után?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve véget ért a "kapcsolatom" mivel a leányzó elköltözött. Tegnap kaptam a hírt hogy a szomszédunkba költöznek hónapokon belül. Először megörültem hogy újra láthatom, de eszembe jutott valami.. A csajszinak gyereke lett egy véletlen miatt,persze otthagyták.. Korok alapján ő 17 éves én 18.. Túl fiatalnak érzem magam ahhoz hogy gyereket válaljak (még ha nem is a sajátom) igaz dolgozom suli mellett,de akkor is. Szeretnék újra a közelébe kerülni, de félek hogy nem sokáig tudnák mit kezdeni a helyzettel.. Leginkább tanácsokat várnék. Ti mit kezdenétek a helyemben?

2017. nov. 25. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy.


Ő tönkretette az életét, te ne tedd tönkre a sajátod. Nekem nem érné meg. Még gyerekek vagytok, tanulnotok, dolgoznotok, élnetek kell még.


Volt egy osztálytársam gimiben, aki lány. Kitűnő tanuló volt 1-től ballagásig. Okos lány volt, tervekkel, rendezett körülmények között.


Aztán összeállt 1 khm. C betűvel kezdődő származású úriemberrel, aki csinált neki 1 gyereket, és ott hagyta. A lány otthagyta az iskolát, a gyerekkel kell foglalkoznia. Nincs érettségije, nincs képzettsége, nincs munkája, elhízott. Gyerekkel, elhízva, reménytelen helyzetben senkinek sem kell. (Hozzáteszem teljes joggal)


Ne tedd tönkre a saját életed. El kell engedni a gyengét, hogy az erős életben maradjon.

2017. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első válaszolóhoz.

Ő sikeresen elcseszte az életet, de ez már innentől kezdve nem a te dolgod, ha csak nem vagy annyira "hülye" hogy magadra vállalod.

Nem is értelek miért az a kérdés, hogy túl fiatal vagy e?


Ha magamból indulok ki nekem erről az egészről ez volna a véleményem fejben:


-Szeretem, de teljesen hiába szóval megpróbálom elöbb magamat teljesen össze szedni bármilyen rohadt nehéz is, és keresek egy másik lányt akivel közös SAJÁT életem lehet.

-Nem nevelem más porontyát, mert nem vagyok balek.

-A lány bármennyire is nem tudok rá haragudni csináljon az életével azt amit akar, és akkor sem beszélek vele ha a fene fenét eszik is, mert a saját egészségem fontosabb mint hogy neki megkönnyítsem az elb**ott helyzetét legyek bármennyire is önző NEM VAGYOK HÜLYE.


Ennyi...a másik, hogy fiatalok vagytok azt sem tudjátok mi is ez a fennálló helyzet sem a súlyát nem érzitek.

Ha éreznéd, biztos azt mondanád hogy inkább ne lássam soha ezt a lányt...25f

2017. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval. Egy szerelem sem ér annyit, hogy aztán tönkremenjen miatta az egész életünk. Próbáld meg elfelejteni a lányt, és koncentrálj a saját jövődre. Önzőnek tűnhet ez a megoldás, de muszáj lesz meglépned, ha a saját magad ura szeretnél lenni halálodig.
2017. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok hal van a tengerben... neked miért éppen egy olyan kell, aki felcsináltatta magát (nincs olyan, hogy véletlenül esik valaki teherbe!!!)? Gondolj bele, milyen lehet a vaginája szex közben: mintha egy virslit behajítanál egy hangárba. Ne viccelj már, ember... Ettől egy olyan csaj is jobb, akin előtted két perccel átment egy focicsapat.
2017. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így végigolvasva be kell látnom hogy hogy igazatok van.. Bármennyire is szeretem,és szeretnék vele lenni, nem ér ennyit. Köszönöm az eddigieket!
2017. nov. 25. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg honnan veszed ,hogy ugyan olyan mint rég mikor..."beleszerettél" szerintem nagyon gázos a csaj! :D
2017. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy gázosnak tűnik így, de egyébként egy tök normális ember.. A költösés óta is heti rendszerességgel tartottuk a kapcsolatot. Örülök neki hogy megint láthatom,de a gyerek megváltoztatta az érzéseim. Még az is lehet hogy mire ide jön,megismerkedek valakivel, és egyáltalán nem fog már érdekelni. (Legalábbis ezt szeretném)
2017. nov. 28. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!