Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lesznek ezek után barátaim?...

Lesznek ezek után barátaim? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

22 èves srác vagyok, az idèn volt egy társaság akit a barátaimnak hittem, de szèpen kiutáltak, elhagytak a semmi miatt...

Ők vtak az èletem, mindent megtettem vna èrtük. :(


Nagyon fáj, hogy kiközösítettek, betett rendesen az önbizalmamnak is.

Mit tegyek?

Hol ès hogyan barátkozhatnèk új emberekkel?

Kiben bízhatok? :(



2017. szept. 6. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen szituban voltam én is.

Nekem azóta nem sikerült "felállnom". Azóta inkább itthon ülök egész nap ha épp nem melózok.

Meg se próbálok új embereket megismerni. Egy az, hogy nehezen megy az ismerkedés. Kettő, csak az bír aki ismer. Elsőre nem egy olyan egyénnek tűnök aki maradandót alkot az emberekben és legközelebb is keresni kéne. Épp ellenkezőleg..

2017. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy kiutáltak? Nem tudtak már mivel lehúzni, vagy miért?
2017. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom régóta voltak egy társaság és időközben mindenki elkezdett felnőni. Érted, benőni a feje lágyuk. Ez viszont egy kicsit mindenkit más irányba terel még ha ugyanúgy egy társaság is maradnak. Bármit fel lehetne hozni példának. Például az én esetemben, mindenki elkezdett gyúrni, nagyra nőni, izmosodni. Én meg maradtam ugyanaz a kis ropi mert nekem ilyen a test alakatom alapból, nem jön rám fel semmi. Na ez például okott adott, hogy ki"utáljanak". De én inkább úgy mondom, hogy kinézzenek maguk közül.
2017. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jól írjátok, nem tudtak lehúzni :(


2 lány meg egy fiú barátom volt, az egyik lány családja jó pofizott velem.


Az egyik lány ki ment a pasijához külföldre, ígèrte majd tartjuk a kapcsolatot, ahogy kiment egyből koppintott meg a másik lánnyal elkèpesztő dolgokat kezdtek rólam terjeszteni, a család is ,,hirtelen" kiutált, azt terjesztik rólam többek között, hogy miattam menekült ki a lány külföldre, mert nem bírt lekoptatni...


Ki használtak, furikáztam őket mindenhova, programokat szerveztem amiket persze èn finanszíroztam, házit megcsináltam Nekik, stb, stb. Mikor már nem volt hasznom akkor elküldtek :'(

2017. szept. 6. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez így szívás. Régen engem is lehúztak számítástechnikai segítségekkel. Sajnos butának kell tettetnem magam sok tekintetben, ha el akarom nyerni valakinek az igazi bizalmát.


Tovább kell lépni, nem tudsz mást csinálni.

2017. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ők soha nem is voltak a barátaid, csak azt hitted.
2017. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van.


Ők soha nem voltak a barátaid. Ha azok lettek volna, akkor nem használtak volna ki és nem beszéltek volna rólad mindenféléket a hátad mögött. Legalábbis nálam ez nem szokás. (nem mintha nagyon lennének barátaim :D szerintem csak haverok) Az ok, hogy segítünk egymásnak, de nem ennyire egyoldalúan.


Ne legyél szomorú miattuk, nem kár értük. Ha tényleg így van ahogy leírtad, akkor elég gonoszak. 22F

2017. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ezt mintha már olvastam volna...
2017. szept. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!