Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lanyok! Kinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lanyok! Kinek van barátja? Akinek van a szüleid mit szóltak hozzá? És mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs barátom.
2017. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsen még barátom.
2017. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám azt mondta ő elfogadja ha van barátom, neki is 14 évesen volt először barátja és természetesnek tartja, hogy ilyenkor már jobban érdeklődünk a szerelem iránt. Nem ellenezték a szüleim, mert nagyon szeretik a fiút, tisztességes, kedves, okos és tényleg szeret. Nyilván a komolyabb dolgokról még szó sem esett, de az ráér később is, egyelőre elég az ami van :) Ja, és 2 hónapja vagyunk együtt :) 14/L
2017. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Ment a zold kezecske😚

2017. nov. 26. 18:00
 5/11 anonim válasza:
84%
Szintén nem volt még barátom. (:
2017. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én már nem 14 vagyok, de volt 14 évesen egy 16 éves barátom.

Elmondtam a szüleimnek, és amikor már jártunk egy-két hónapja, be is mutattam. Aranyosak voltak vele, beszélgettek, kedvelték is. Annyit kértek, hogy ne legyek meggondolatlan, ne csináljunk hülyeséget, amíg nem érzem magam elég érettnek.

2017. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Off:


Én az első válaszoló vagyok. Egy teljesen egyszerű, a kérdés lényegére térő választ adtam. Semmi utalást arra, hogy szeretnék-e barátot, stb.

És a szomorú helyzet, az hogy több privát üzenetet kaptam nem csupán arról, hogy szeretnék-e fiút, mert ő szívesen lenne az, hanem a második mondat már a szexuális *egyébként nem létező* életemre volt kíváncsi.

Eléggé elszomorító ez a helyzet, hogy vannak olyan (feltehetően idősebb) emberek akik itt akarják megtalálni, ilyen módszerekkel a "boldogságot"...

2017. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs:(
2017. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 13 éves vagyok,de azért válaszolok :D

Nekem sincs barátom.

2017. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is küldözgetik a srácok hogy nem akarok-e kavarni velük. NEM.


Amúgy kedves kérdező, ha neke van egy barátod, aki nem sokkal idősebb, nyugodtan említsd meg a szüleidnek!


2#-es vagyok!

2017. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!