Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Help! Az exe-m akit mellesleg...

Help! Az exe-m akit mellesleg szeretek, ő régebben füvezett és hatalmas tartozása lett,1 hónapja szóltak neki hogy ha nem fizeti ki a hugát és engem is kinyirnak (akkor együtt voltunk még) a többi infó lent van. Mit tegyek és ő mit?

Figyelt kérdés
Ma este egyik haverjával beszéltek az az a közvetitővel hogy ha lefekeszik vele 3 alkalommal akkor kifizeti a tartozását.Ma le is feküdt vele de azt mondta nem akar vele többet de muszáj lesz.Engem aljas modon kitett aztán elmesélte csak engem óvott meg hogy ha azt mondja hogy szakitottunk engem nem fognak bántani...Most mondta hogy szüksége van rám szeret nagyon,én is szeretem de nem birom elviswlni hogy más is dugja.... Segitsetek mit tegyek gondolkodtam hogy szolok a szüleinek és segiteni fogják vagy a rendörséget hivom,mert nem fogom engedni hogy aljas modon kihasználjak,azóta leszoktattam a fű-ről de ez korábban halmozodott fell ez a pénzösszeg.Segitsetek emberek mit tegyek hogyan védhetem meg a lányt?
2013. aug. 4. 01:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Rendőrség. Ide meg ne irkálj ki ilyesmit, mert kiskorúak is olvassák az oldalt.
2013. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Kamu az egesz ember
2013. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem kamu, akkor állampolgári kötelességed jelenteni az egészet a rendőrségnek. Mondjuk egy embert nem annyira könnyű nyomtalanul megölni és eltüntetni, de azért ne kísértsd a sorsodat.
2013. aug. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:

ez kamu.

egy normális üzletembert hol érdekel már valami füves,lerobbant pi-na,amikor pénzt is kaphat.

2013. aug. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Füvezésből akkora tartozás amiért 2 embert is kinyírnak a fűbárók?

Írhattad volna inkább a kokaint/heroint a kamusztoridba.

2013. aug. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu kérlek vegyél komokyan mert nem hülyeségből irtam ide ilyen késöna ti segitségetekre van szükségem.
2013. aug. 4. 01:17
 7/28 A kérdező kommentje:
Ezt nekem a csaj irtam mint kb 30 perce
2013. aug. 4. 01:18
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Akkor a csajod csak jól le akar húzni pénzel te meg hülye vagy.
2013. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

jah,hogy a csaj írta neked...

akkor a csaj akar téged levenni pénzel a kamu sztoriával.

2013. aug. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mi az, megihletett a Pánik a tű parkban című film?
2013. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!