Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt értitek?

Figyelt kérdés

Nem tudom velem van e a baj, vagy ilyen ez a mai világ, de nem értem.


3 hete jártunk a padimal, mikor kinyögi hogy szakítani akar és sehogy se tudjuk megoldani...

De mindezt úgy hogy 2 nappal ezelőtt még szívecskézet meg minden jó volt...


Szóval ilyen a mai világ? Vagy mi??



2017. dec. 2. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Biztos idegesítette a helyesírásod. Nem hibáztatom. De nyugi, itt egy szív--> <3 csak hogy tudd, köztünk minden rendben. Mert igen, ilyen a mai világ, hogy ha valaki szivecskét küld neked, akkor az azt jelenti, hogy minden rendben köztetek, ha meg nem küld, akkor tuti megcsal. Ebben a mai világban mindenki a neten éli az életét, facebook likeok miatt kapcsolatok mennek tönkre, és hangulatjelekkel tudatjuk, milyen épp a kedvünk, de igazából mindenki szarik mindenkire. Egész nap chatelünk, de arra sem vesszük a fáradságot, hogy megtanuljunk írni. 14 évesek siratják a 3 hetes kapcsolatukat, amiben a legnagyobb kérdés az, hogy a másik küld -e szívet. Igen. Valóban ilyen világban élünk.
2017. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, hogy megpróbáltál kedves lenni...nem sikerült, ne erőltesd...

És köszi, hogy az egész kérdésből kiemelted az egyetlen helyesírási hibám...

Nem neten, hanem élőben volt minden rendben... És igen képzeld tényleg egy szív sokat számít...

3 hét, igen, azért sirattom mert szerettem, ha vmi nem tetszik nem kell irni...

Köszi a választ 😘😘❤

2017. dec. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!