Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ritkan talalkozunk mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkan talalkozunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
nos kb 50 km van közöttük és 1 heten 1x talalkozunk 4 ora hosszara meg 2 hetente itt alszik nálam nagyon szeretjuk egymast de tegnap irta nekem, hogy attol fel nem fogom birni meg o se, hogy ilye ritkan latjuk egymást es akkor vege lesz a kapcsolatnak. Én nagyon szeretem őt és érzem, hogy ő is de hogy tudnam megoldani ezt a problemat munkahelyem miatt hetente max 1x tudunk talalkozni meg 12 oraba jarok es van, hogy ha ugy jon ki a beosztas szombat vasarnap is menni kell igy 1 honapba egyszer vagyok otthol úgy, hogy mind a ket nap szabad. en meg nem voltam naluk most terveztuk hogy en megyek de az anyja lebetegedett es azt mondta varjuk meg mig jobban lesz es akkor mehetek. ő 18/L en 20/f nem szeretnem ha emiatt lenne vege ezt az idoszakot kellene kibirni es utanna surubben tudunk talalkozni meg ha en is mehetek hozzajuk akkor egyik hetvegen ott masikon itt ha meg menni kell nekem hetvegen akkor hetkoznap is
2017. dec. 5. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi, amikor összejöttünk a párommal, akkor 350 km volt között. Hetente vagy 2 hetente jártam le hozzá, 8 órát voltunk együtt vagy hoteleztünk egy éjszakát. Nyáron egy hetet náluk töltöttem, ő pedig nálunk. Fél év után 1 éven keresztül lejártam hozzá minden nap, mert Pestre mentem koliba. A párom koliján voltunk olyan 4-6 órát, majd mentem vissza Pestre. Hétvégente pedig náluk vagy nálunk voltunk. 1,5 évesen végül vége lett a távkapcsolatnak, összeköltöztünk.


Nehéz volt és nem a legjobb, de megmaradt a szerelem, persze mi is féltünk. Nehéz a távkapcsolat, ám ha ázvészelítek együtt ezt az időszakot, akkor nem fog megváltozni köztetek semmi.


Ő 18/l én 20/f. (Véletlenek :D)

2017. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és most mit vársz a gyk válaszolóktól? Hogy majd varázsolnak, vagy esetleg megbeszélik helyettetek a megoldást? Netán csak jól esett panaszkodni, vagy teleportot gyártsunk le nektek?... :D
2017. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem varom el kedves utolso hogy teleportot gyarts nekunk :D csak kivancsi voltam a velemenyetekre es hogy ti hogy birtatok ki. tudom hogy ezt csak is mi tudjuk megoldani. mivel utolso eve sulibol jovore gondolkodtam az ossze koltozesben.
2017. dec. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!