Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kapcsolatot kialakítani egy lánnyal akit már nem biztos, hogy érdeklek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó ,hogy van egy lány akivel régebben "jártam" vagyis facebookon. Nem nagyon érdekelt akkoriban a téma mivel messze lakott és nem nagyon tudtunk volna találkozni de mind ketten 9.esek lettünk és ő az othonomhoz közeli helyen tanul de már manapság nem nagyon érdeklem vagyis nem szoktunk beszélgetni és a talira is nemet mondott vagyis nem nagyon hajlott rá ,hogy találkozzunk én meg montam akkor nem kell azt erőltetni.Mindezek ellenére nagyon tetszik de nem tudom hogyan kellene el kezdenem.

A válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. dec. 7. 02:13
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Ha nem érdekled akkor véleményem szerint hagyd a francba! Találsz olyan lányt akit érdekelsz csak ne ragadj le egy lánynál!
2017. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán írd meg neki, hogy idősebb lettél, másként látod a dolgokat és nagyon tetszik neked, szeretnél egy lehetőséget.

Ha igent mond, legyél kedves és figyelmes!

Ha nemet, tudd elviselni-

2017. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben van rá írok és ha nem hát nem.K

öszi a válaszokat.

2017. dec. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!