Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Majdnem 3 hónapja szakítottunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 3 hónapja szakítottunk barátommal. Viszont minden héten találkozunk azóta is. Azt mondja, nem szeret már. Nem akar kapcsolatot, élni akar stb.3 hétig könyörögtem. Azóta nem, fel sem hozom neki ezt a témát. Mit tegyek hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete egy buliban táncoltam egy sráccal, az exem nem volt ott, de 2 barátja is "beköpött" neki. Másnap reggel azt mondta lelki problemai vannak, menjek át ha tudok minel hamarabb. Késő este mentem. Aztmondta, mindent elrontott mostanába, egyedul erzi magat a haverjaival is, ilyesmi. Ott aludtam. Másnap azt mondta, nem rám, hanem csak egy nőre volt szüksége. Szóval akárhányszor találkozunk, érzem hogyan ér hozzám, és hogy néz a szemembe. Viszont mást mond, ütik a szavai a tetteit mikor együtt vagyunk. Akkor minden jó, mintha újra együttlennénk, de másnap folytatódik előről minden.. segítsetek. Érdemes küzdenem érte ennyi idő után? Vagy inkább hagyjam.. félek ha hagyom, beletörődik és nem keres, hiába érez másképp.. nagyon makacs. Azt mondta 1,5 hónapja, ha a szivére hallgatna együtt lennénk de nem csinál segget a szájából. 2,5 évet voltunk együtt. Én úgy érzem még mindig szeretem, kötődöm hozzá. Nem tudom mihez kezdjek

2017. dec. 8. 02:40
 1/9 A kérdező kommentje:
A buli utáni napon felhozta hogy látja elkezdtem pasizni, stb. És azóta is emleget ehhez hasonló dolgokat. Tehát féltékeny a maga módján. Ezért sem értem, miért mondja, hogy nem szeret már és nem akar, csak úgy
2017. dec. 8. 02:43
 2/9 anonim ***** válasza:

100% friss vagyok de nem nagyon biztos, hogy jól értelmezem, de ez nagyon egy se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik.


Élni akar, mert 2,5 év alatt lehet, hogy unottá vált a kapcsolatotok, pedig a párkapcsolat nem jelenti az élet halálát.

Sőt, pont ellenkezője kell legyen, s bizonyára ezért is üti egyik szavát a másik.

Szeret téged, de biztos van 1-2 dolog ami nem működött úgy (még ha neked jó is volt) ahogy neki is kényelmes.

2017. dec. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha szeret, miért mondja azt hogy nem szeret? Ennyire makacs és büszke lenne? Ha pedig tényleg nem szeret, miért viselkedik úgy ha ott vagyok?! ...
2017. dec. 8. 03:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is megkérdezném 1-1 embertől, vagyis inkább, mert terveim szerint talán meghallják imám odafent és soha még véletlenül se futok össze azzal a csajjal XD


Az emberek nagyon furcsák, talán fél újrakezdeni, pedig az ostobaság.

A mikrós kaja elve sok mindenre igaz, de nem a szerelemre.

2017. dec. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Másnap azt mondta, nem rám, hanem csak egy nőre volt szüksége."

Ez a kulcsmondat, ne felejtsd el.

2017. dec. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, te puncinak remek vagy neki, a szükségleteit kielégíted és ennyi bőven elég.


Elhiszem, hogy naiv kislány vagy, de miért nem küldöd el a francba, ahelyett, hogy szétalázod magad? Mert ez, hogy gyakorlatilag csak csettintenie kell és te máris szétteszed neki, kemény megalázkodás.


Rúgd már ki és szórakozzon mással! Te őt már NEM fogod visszakapni, használ egy darabig, aztán, ha talált más barátnőt, akit szeret, kivág a francba.


Önbecsülés hol van?


28n

2017. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fura... nekem úgy tűnik, hogy még puncinak se elég jó.
2017. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

6-os nőcinek igaza van. Én férfi vagyok (27) és megmondom neked, hogy nem szeret Téged. Egyedül a birtoklási vágyát akarja rajtad kiélni és a szexhiányát. Fél, hogy ezt elveszíti, mivel megjegyezte, hogy pasizol.


Ez egy kis p*cs egyébként, én is szeretek játszadozni a nőkkel, de nem úgy, hogy az illető szerelmes belém én meg nem érzek semmit. Jobb ezt tisztázni, amit elmondásod szerint egyébként meg is tett, viszont a szex kell neki, és fél, hogy nem kapja már meg ha más srácot találsz magadnak.

2017. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van! Bár nem ezt érzem. Több olyan dolgot is mondd és tesz, ami az ellen szól hogy nem szeret.
2017. dec. 8. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!