Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyám...

Mit csináljak, ha anyám nagyon mérges rám és nem akar velem 1 hétig foglalkozni emiatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elvesztettem ma haveromhoz menetel közepette a pénztárcámat 5000 FT-al. Amikor hazasétáltam 10 km-ert anyám ahelyett, hogy örült volna, hogy épségben hazaértem, elkezdett velem üvöltözni és olyanokat mondott, amiket még sose. Többek között a kérdésben feltett mondatot is. Még mindig hallom, hogy veri a fejét a bútorokba :( Milliószor bocsánatot kértem, útközben besétáltam az állomásra, de nem adták le. Hogyan tegyem jóvá?

2016. aug. 5. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. Ez nem normális reagálás édesanyád részéről. Ilyen bárkivel megtörténthet.
2016. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnos szegények vagyunk és ez neki nagyon sok pénz :(
2016. aug. 5. 20:08
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd most békén, majd megnyugszik.

Nem tudom, mennyi idős vagy. Ha elmúltál már 16, esetleg elmehetnél diákmunkára és megkereshetnéd vele azt a pénzt.

2016. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
16 vagyok, voltam diákmunkán de megutáltam és otthagytam. Majd jövőre.
2016. aug. 5. 20:17
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lehet otthagyni a diákmunkát? Mitől volt olyan szörnyű?
2016. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nehéz volt. És nem tudtam magam délelőttösre rakni.
2016. aug. 5. 20:40
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a munkát én is utálom sokszor, de nem hagyhatom ott, mivel abból élek (persze, már nem vagyok diák).
2016. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek igaza van neked abban hogy nem kellet volna így reagálni rá őt meg ott értem meg hogy ha adott neked pénzt és te elvesztetted akkor azt lehetet volna valamit fizetni belőle
2016. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehetett*
2016. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És ha igazán szereted az anyádat akkor tényleg visszamész dolgozni. Mikor visszaadhatod neki azt a pénzt, akkor abbahagyhatod a munkát.
2016. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!