Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hétig külföldön volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hétig külföldön volt a családjánál, hétfőn hazaér és szombaton akar találkozni?

Figyelt kérdés
Röviden tömören 22f vagyok ő 20l 8hónapja vagyunk együtt. Állatalában heti 1x találkozunk a 30 km távolság + mindketten meló miatt. Hazament Romániába 1 hétre, majd haza fog jönni hétfőn. Én tülkön ülök, alig várom hogy hazaérjen. Ő azt mondta hogy szombaton találkozzunk mert van egy csomó dolga. Én simán elmennék meg nem kellene utaznia. Nemértem ezt a reakciót... Lányok??
2017. jan. 14. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Slussz.


Ha így lenne, vagy eltenném a dolgom, a szerelmemért! / vagy örülnék, ha tudna jönni!

2017. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg van egy csomó dolga. Nekem is volt már hasonló. örültem, hogy visszaértem a saját lakásomba, takarítanom kellett, utólérni magam a melóban, végre aludhattam a saját ágyamban, kicsit magamra lehettem. Ettől még szerettem a barátom és mivel mi is ritkán találkoztunk amúgyis tudtam, hogy ez a pár nap kibírható, mert voltunk többet is már külön. Ő pedig hála az égnek megértette. Aztán boldogan éltünk, amíg meg nem haltunk. Na jó nem.. Mindenesetre ilyen tényleg volt és elfogadta. Tudom nem szép dolog, de tényleg semmi megcsalás vagy rossz indulat nem volt a dologban. Egyszerűen csak szükségem volt időre magammal is a családom után.
2017. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz én olyan természetű vagyok hogy a szeretteimért bármit félbehagyok, megteszek, rohanok. Ő is a takarítást mondta és hogy készülnie kell keddi munkára, mostni
2017. jan. 14. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem még plusz 5 napot akar nélküled tölteni.. Már nem azért, de nem hiszem, hogy a takarítás meg a munkára készülés ennyi ideig tartana, vagy ha mégis, akkor ne lenne pár órája szabad, hogy veled legyen.. Szerintem valami itt bűzlik.
2017. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen 5 nap múlva találkozunk de nem addig tart a takarítás. 2 lehetőség van vagy hétfőn találkozunk vagy szombaton. A szombatot válaszja mert sok a mosás, takarítás, készülés a keddi munkára. Bevallom azbsem lenne megoldás ha odamennék és nem foglalkozna velem mert takarít, vagy ha velem foglalkozik nem halad a dolgaival, de mind1 felesleges ezen agyalni
2017. jan. 15. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így abszolút érthető a dolog, hogy csak ez a két nap jöhetett volna számításba.
2017. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!