Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotok megcsalna?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnátok rá? Megbocsátanátok neki? Kort és nemet is írjatok. :)
2017. dec. 8. 10:34
 1/8 anonim válasza:

Személy szerint úgy vélem, hogy bármennyire is bánná a partnerem a félrelépését, nem tudnám magamba leküzdeni az érzést, hogy valaha így elbánt velem. Ebből fakadóan nyilván a kapcsolatra is rányomná ez a bélyegét, nem működne.


24/F

2017. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megalázó és mivel nem én voltam neki az első nyíván mehet amerre lát. Egyáltalán nem tudom tolerálni.

Jellemzően egyébként (ezt most csak személyes konteksztus miatt) azok csalják a párukat akik nagyon dicsekednek a facebookon hogy na milyen boldogok vagyunk mivel kifele akar kommunikálni ha elégedett lenne a párjával nem akarnak dicsekedni szerintem

2017. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megcsupálnám a ringyót is meg a kurafit is. Talán késsel is ijeszgetném őket ameddig csak lehet. Bocs, ha valakit megijesztettem.

Engem nem lehet megcsalni, mert az következményekkel jár.

2017. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

utolsó.. kemény vagy.


A megcsalás olyan merénylet a másik ellen, amit nem lehet megbocsátani, maximum elfojtani. Elfeledni soha. Éppen ezért megcsalás után nem javasolt folytatni a kapcsolatot. Mindkét félnek le kell vonni a konzekvenciát, hogy miért történhetett, és különmenni. És majd az új kapcsolatba pedig vinni magunkkal a tanulságokat.

2017. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! Ha engem fenyegetnél késsel, letépném a karodat késsel együtt és beleállítanám a hátadba .
2017. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 Mindenkit meg lehet csalni :) Téged is. Ja és nem feltétlenül jár következménnyel :)
2017. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én a hármassal együtt érzek, én is kiakadnék és gyilkoló üzemmódba váltanék. :D De az igaz, hogy mindenkit meg lehet csalni...
2017. dec. 8. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem ilyenek miatt nem kell aggódnom mert az én szerelmi életem és a dinoszauruszok létezése közötti különbség az hogy legalább a dinoszauruszok létezésére van bizonyíték..



Na de komolyra fordítva a szót, nem csinálnék vele semmit hagynám hogy kimagyarázkodja magát aztán a képébe röhögnék.



16/l

2017. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!