Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok megcsalna, és megtudnátok? Gyerek is van. Barátnőm került ilyen szituba. Nem tudja mi legyen, mert nincs hova mennie, De csak a gyerek miatt együtt maradni szerintem nagy hülyeség, nem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 18:35
1 2
 1/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
12%
Lehet hülyeség, de másfelől úgy kéne dönteniük, ami a gyereknek kedvező, elvégre szülők vagy mi a lófalloszok.
2017. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Ja, csakhogy ők azért maradnak együtt, mert nincs hová mennie.

Ez nem ugyanaz, mintha a gyerek miatt maradnak együtt.


Ha engem megcsal a párom, én kívágom, mint macskát. Aztán legyen az ő problémája, hogy hova megy. El is tudom a gyereket tartani nélküle. Egyébként nem vállaltam volna gyereket.

Úgy biztosan nem, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe hozzam magam.


A barátnőd így járt.

2017. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

A gyereknek nem az a jo, ha mindenaron egyutt vannak a szulok. Az enyemek sincsenek egyutt kiskorom ota es soha nem zavart es semmi lelki bajom nem lett emiatt :D

Persze ha nincs hova menni, az gaz, de volt mar ra pelda, hogy emberek talpra alltak a nullarol...

2017. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Semmit,megbeszélném miért történt.A megcsalás bonyolultabb annál,mint elhagylak vagy sem.
2017. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A gyerek érdekeit nézném elsősorban,de a körülmények is számítanak.Tudni kellene a részleteket..? Írd meg..Ő menne ha lenne hova, vagy te akarod kirakni?
2017. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos ez várható volt... gyerek mellett amúgyis necces és ha a férfi be van biztostva amegcsalás egyszerűen törvényszerű. Csak a legilledelmesebb férfiak nem lépik meg. Egyszerűen a legtöbbször semmi nincs már, ami a szexuális figyelmüket vonzza, ha egy nő anya létére elhanyaoglja magát (merthogy mindegyik ezt teszi), a férfit is és még ráadásul őrajta élősködik.

Nyilván ilyenkor a középkori mentalitás kerül előtérbe, akkor is az egész falu k . rvázni járt.


Hogy mit tegyen? Keressen valami munkát, és 1 év múlva szabad az út. A tartásdíj + fizu már elég egy egyszobás albérletre. Végülis ha úgy vesszük, eddig is "albérletben" lakott. Ja, hogy büdös a munka?

2017. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem büdös neki a munka,dolgozik,de mivel ez falu,itt csak a közmunka van,ami ugye havi 52 ezer,ami semmire sem elég.

Nincs hova mennie,mert a szülei sem élnek úgy hogy betudnák fogadni.

Ő azt mondja a gyerek miatt marad a pasival,én úgy látom teljesen össze van zavarodva.

Nyilván nem könnyű az a helyzet amiben van.

Szülés után maradt rajta plussz kg ez tény,de ássa el magát az olyan pasi aki emiatt félre lép..segítenie motiválnia kellene hogy tudjon tornázni,és fogyni...nekem nincs gyerekem,de én sem maradnék egy ilyen pasival,se gyerekkel se anélkül..

2017. febr. 1. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó,egy büdös barom vagy!

Azért nem olyan egyszerű egyedül gyerekkel.

Nálunk Sopronba 80ezertől kezdődnek az albérletek. Fizesd ki egyedűl egy gyerekkel,átlag fízetésből. Plusz a rezsi,kaja,egyebb dolgok.

Nem minden nő lusta dolgozni. Csak ugye olyan munkahelyet se mindig találsz ahol pont akkor dolgozol,amikor ovi/suli van. Ráadásul megis élj belölle gyerekkel.

Magas lorol könnyű ugatni. 👏

Meg ez a minden anya igenytelen lesz,haha...

Mielött jönne a beszolas,eltartom a lanyom egyedül.,meg csinos is vagyok.

Kérdező! Te meg bízd a barátnödre a döntést,felnőt ember.

Tanácsolni könnyű,csak lepni ilyen helyzetbe nem egyszerű.

n25

2017. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8-as,de fel kaptad a vizet:) Mitől vagy ilyen paprikás?:) Csak beszélgetés,ne magadra vedd...Amúgy felénk az albérlet 110+rezsi...
2017. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rábíztam,nem is adok neki semmi tippet,meghallgatom,mellette vagyok,mást nem tudok tenni,sajnálom nagyon szegényt...hónapok óta húzódik,sajna csak egyre rosszabb...és az a baj hogy napi szinten egyre rosszabb állapotban van,rossz látni...de valahogy majd lesz...köszi a kommenteket..
2017. febr. 1. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!