Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mostanában tányleg elvárás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában tányleg elvárás az, hogy a párok 0-24-ben egymás nyakán lógjanak?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre az utóbbi egy évben, hogy az osztályban egy-egy baráti társaságból egyszerűen kihullanak az emberek, mert a szüneteket, a délutánt csak a barátjukkal/barátnőjükkel töltik, órákon csak velük messengereznek. Azt persze megértem, hogy időt akarnak tölteni a párjukkal, de szinte teljesen elszigetelik magukat a barátaiktól ami persze kongfliktust szül, stb.

Engem alapvetően ez nem érdekel: csinálják csak azt amit akarnak, az utóbbi időben viszont néhány fiúnak megtetszettem és ők ugyan úgy elvárják hogy a napom minden egyes percét velük töltsem, nekik írjak, velük menjek haza suli után, ha pedig -neadjisten- azt mondom, hogy ma egyedül szeretnék hazamenni, vagy nem írok vissza egy ideig, jön a sértődés, meg a "te is csak egy szajha vagy, nem is kellesz, amúgy is dagadt vagy" szöveg. Én azt szeretném tudni, miért olyan nagy elvárás az hogy én mindig vele foglalkozzak? Ő miért sértődik be, ha egy ideig csak magamba el szeretnék lenni?



16/L


2017. dec. 12. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Én ezt pont fordítva vettem észre...és szerintem az sokkal jobb helyzet, amit te írtál. Hát ugye más helyen máshogyan történnek a dolgok...
2017. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Beteges, ahogy manapság egymásra kattannak az emberek. Régebben vagy együtt csinált programot két ember, vagy ha nem értek rá találkozni, akkor mindenki csinálta a saját dolgát, ment a saját barátaival. Manapság meg akkor a Messengeren lógnak folyamatosan. Én ezt tutira nem bírnám, megfulladnék tőle.
2017. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a betokozódás fázison szerintem elkerülhetetlenül mindenki akinek tartósabb komoly kapcsolata lesz, átmegy legalább egyszer az életében. Van aki többször is, van aki minden egyes kapcsolatában ezt csinálja, és ennek eredményeként már nem is tud szingli lenni, hiszen nem maradnak barátai/haverjai, így inkább kapcsolatból kapcsolatba ugrik. De szerintem azért az az egészséges, ha ezen túljut az ember, és megtalálja az arany középutat
2017. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is idegesít. Van egy barátnőm. Amióta van barátja ha ráírok nem ér rá mert a barátjával van. Vele is megy haza suliból és nagyon sokat van vele. Velem már nem is törődik.:(
2017. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy dagadt vagy hogy jön ide? xD
2017. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, én leírom az én történésemet. Van egy lány, 2 éve ismerem internetről, és ő is olyan mint én, teljesen, ami viszont, nagyon ritka. Én ha tehetném, minden percben vele lennék, és ha ő is nagyon megkedvel, akkor ő is velem, de még nem találkoztunk, hanem fogunk. Arról a részről, ha ez nem így lenne, én barátnak is elfogadnám. Amúgy, én azért lennék vele, mert nincs senkim, mármint van úgynevezett "barátok" akik mondják "Nálad hülyébbet nem ismerek" És ez nekem rosszul esik, szóval én ezért lennék mindig vele, és ha közben, találnék magamnak barátokat, de nem fogok. Mert bízok abban a lányban, és nem fogom lecserélni, szeretni fogom, és törődni vele. Egyébként 16 évesek vagyunk, A fontos részlet (2 évig, nem láttunk egymásról képet, egyikőnknek se számít, hogy hogyan néz ki a másik) De mikor képet küldött, én azt mondtam neki, "Nekem tetszel, mert eddig is tetszettél, és ez nem változik" Ez egy utalás arra, hogy nem fontos, ezért is írtam a fentebb lévő mondatokban, hogy mindig vele lennék. Amikor csak lehet, és akár 1 évet is várok rá, mert még első találkozó lessz. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség.
2017. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

#5; csupán azért írtam mert amikor megsértődnek a fiúk ez a leggyakoribb dolog amit a fejemhez vágnak.

2017. dec. 13. 06:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem igazad van. És nem tudom miért lett ez divat, de eléggé elkeserít, hogy az én pasim is ilyen...
2017. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!