Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha ti megalkothatnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti megalkothatnátok a jövőbeli szerelmeteket, milyen lenne?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból kérdezem. Kérlek azt is írjátok le hogy nézne ki, milyen lenne a személyisége, alkamazkodási képessége, pl: mennyire lenne különc, vagy lázadó típus.

Arra is kíváncsi lennék milyen szemű, a haja milyen, stb.

Fiú, lány egyaránt.



2017. máj. 23. 15:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olyanokra is gondolok, hogy az adott fiú illetve lány tulajdonságaik között a következők szerepelnek-e: álmodozó, művészlélek, realista, visszahúzódó, félénk, dacos, féltékeny, nemtörődöm harcias, bátor
2017. máj. 23. 15:58
 2/13 A kérdező kommentje:
nem az összes, csak ezek közül melyek társulnak egy személyhez.
2017. máj. 23. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha én alkothatnám meg, akkor jó humorérzéke lenne, de lehetne vele komoly témákról is beszélni, gyöngéd lenne, de nem nyálas, tisztelje a lányokat, legyenek céljai amikért tenni is hajlandó


kinézete igazából mindegy, de nem szeretném ha 175-180 centinél magasabb lenne, mert én 160 vagyok. Ja és igen, a férfiasabb, elegánsabb típus jobban bejön.

2017. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En a kapcsolatot nem almodnam meg mert az jon es akkor nincs ertelme ha minden tokeletes. Amugy a tokeletes lanyrol van elkepzelesem pl: Magas egy olyan 165cm korul mert en 170 vagyok es ha magas sarkut venne fel ne legyen magasabb nallam de ez nem lenyeg.... amugy a szeme a legszinpatikusabb a barna vagy a kek..... a haja barna es lefele szokul me az olyan szeeep..... a szemelyisege bator, okos, almodozo, kivancsi, aranyos, cuki, amit csak el lehet kepzelni, de a lenyeg hogy pozitiv legyen es amugy nem a kulso dont..... bocs a hibakert es az ekezetekert
2017. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok.


Külsőre: Bármilyen csak tetsszen. De hogyha valamit mindenképp ki kell találni, akkor legyen mondjuk: kék szemek, barna göndör haj, vékony alkat, alacsony. De igazából külsőre nagyon tetszettek már totálisan eltérő csajok is, szal nem kőbe vésett...


Belsőre: hűséges hozzám, őszinte, reális, humoros, szorgalmas, törődő.

(szeressen sokat szexelni velem)

2017. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es voltam az alap hogy huseges legyen, oszinte, realis. De ne legyen se tulsulyos se kockahasa se legyen mert azzal en sem szolgalhatok es szeresse es megbecsulje a torodesr es viszonozza es ha lehet egy piicit azert o is legyen perverd de amikor kell legyen komoly is
2017. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az eddigi válaszokat, akik még írnának, szívesen végigolvasom, és mindenkit pozitívan pontozok.
2017. máj. 23. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:

"álmodozó, művészlélek, realista, visszahúzódó, félénk, dacos, féltékeny, nemtörődöm harcias, bátor"


Igazából pedig ilyen is akad, vannak olyan emberek akiknek mintha 1000 lelkük lenne.

Meg lehet valaki félénk is, ám bátrabb bizonyos dolgokban mindenkinél.


Szerintem az a jó, ha mindenből van egy kicsi az emberben.

Különc lehet, a különcök jók XD

2017. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne legyen köztünk sok korkülönbség, max. 5 évre gondolok. A legjobb ha 170 cm feletti magassággal rendelkezik, de ha kicsit alacsonyabb, az sem fog problémát jelenteni. Ami a külsőt illeti, nekem van egy konkrét ideálom, de természetesen nem ez lesz a mérvadó és szerintem teljesen más külsejű fiút is tudnék vonzónak tartani. Szóval, nekem az nagyon tetszik, ha egy fiúnak kék szeme és sötétbarna haja van. Továbbá, testalkatra lehetne vékony és enyhén izmos, bár utóbbi számomra nem igazán fontos. Kinézetre nagyjából ennyi. Most jöjjön a belső. Jó lenne, ha visszahúzódó típus lenne, lehet kicsit művészlélek is, de azért ne csak az alkotás, zenélés érdekelje, mint mondjuk téma. Legyen hűséges megbízható, kedves, udvarias, segítőkész. Humora sosem árt, ha van, de mivel én sem vagyok szerintem egy cseppet sem vicces, ezáltal nem szükséges. :D Azonkívül persze mutasson érdeklődést felém és törődjön velem. A legfontosabb pedig, hogy önmagamért szeressen. :)
2017. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez elég bizar lenne, lehet csak engem zavarna de a fejemben folyton az lenne, hogy ez így egyáltalán nem valós dolog és ami előttem van, akit szeretnem kéne ő nem más, mint a saját teremtményem, aki olyan amilyennek akartam és ez bosszantana, mivel nem lenne egyénisége..

Persze a jövőben, ha lesz ilyen sok sikert nektek, de én ezt semmi kép nem fogom alkalmazni, ha leszárad a fa*kam és többet nőt se látnék, akkor se mennék bele, mert ha mondjuk lefeküdnénk, akkor olyan lenne mintha magammal csinálnálnám, pontosabban egy részemmel, ami olyan lenne, amit elvárok egy lánytól (tehát ha lány lennék akkor magamtól is, vagyis az a női énem lenne, túl bizarr ez nekem), de mint mondtam aki ezt akarja, annak sok szerencsét...

2017. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!