Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar kielégíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kielégíteni?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, viszont van egy-két dolog, amit nem igazán értek.

Nekem ő az első, ő vette el a szüzességemet is, ami nagyon szép emlékként maradt meg bennem, jó volt, odafigyelt stb. Viszont az első jópár alkalom fura volt számomra, nem tudtam úgy ráérezni, orgazmusom sem volt. És a barátom ezt teljes csalódásként fogta fel, hogy biztos túl kicsi a mérete nekem, nem élvezem vele stb. Pedig ez egyáltalán nem így van, nagyom is jó az együttlét, csak új dolog volt számomra, kellett hozzá idő, hogy megszokjam és ráérezzek.

Szeretek perverzkedni és viszonylag nagy a “szexuális étvágyam”, ha lehet így fogalmazni, és elég sokszor kívánom őt. Az együttlétet mindig én kezdeményezem, én izgatom fel őt, ő sosem kezdeményez. Mikor ezt szóvá tettem neki, azt mondta, azért mert hogy én nem szeretek vele együtt lenni...

Mai nap is épp végeztem a zuhanyzással, mikor ő átjött és akkor ott húztam kicsit az agyát, meg csókolgattam, próbáltam kicsit játszadozni, ő meg nem igazán volt rá vevő, mondogatta, hogy öltözzek fel, nehogy megfázzak. Ez elég hangulatromboló volt azért. Már legutóbb is ilyen volt, hogy próbáltam huncutkodni, ő meg mondta, hogy aludjunk, mert fáradt. Ez volt hétvégén.

Mindig mondogatja, hogy ő milyen perverz, ilyen-olyan dolgokat csinált már más lányokkal, meg hogy ő amugy mennyire szeret szeretkezni meg milyen vad, de amikor arra kerülne a sor, akkor olyan mint egy öregember. És ez nekem rosszul esik, mert olyan, mintha nem tartana vonzónak vagy nem kívánna, ami meg azért fura, mert a kapcsolatunk többi területén nagyon jól megvagyunk. Amikor pedig felhozom ezt, akkor azt mondja, hogy kíván, csak most fáradt és akkor nem olyan.

Lehet bennem van a hiba? Min kéne változtassak, hogy meghozzam a kedvét hozzám?


2017. dec. 14. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet máshol ürít
2017. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt csak észrevenném, ha megcsalna, nem?

Én szeretem és azért ő is gyakran érezteti ezt velem, meg nem arról van szó, hogy sose lennénk együtt, mert igenis szoktunk, csak én kicsit többre vágyom, vagy arra, hogy ő is kényeztessen kicsit, ne csak én kezdjem.

2017. dec. 14. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy többre vàgysz. Az is lehet, hogy hazudott ezekről, nincs tapasztalata.
2017. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van neki mas:/
2017. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondani sok mindent lehet, ő tapasztalatlan, ami nem gáz, csak még kamuzik is.


Én nem biztos, hogy akarnék olyan kapcsolatot, ahol a párom hazudozik ilyen semmit nem jelentő apróságokról (is).

2017. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tapasztalatlan a srác és ezért van ez az egész...
2017. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!