Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szégyen lenne 25...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyen lenne 25 éves fiú létemre egy 17 éves lányal járni? Te mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Elítélnétek illetve lenéznétek??

2017. dec. 16. 07:40
 1/8 anonim válasza:
36%

Nagyon gyerek az még

Dolgozol,nem vagy ott hogy a seg@gét nyald talál mást aki megvigasztalja majd. Persze elmondja majd hogy mennyire szeret téged. Csináld. Majd meglátod. Elvégre úgyis ezt fogod tenni akármit írnak majd ide a népek.

2017. dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem ítélnélek el. De számomra fura lenne. Mivel tulajdonképpen egy GYEREKKEL járnál. Lennél 'kapcsolatban'. Te már FELNŐTT ember vagy ő még csak most lendült át a tini korzsakon, gyereknek,de felnőttnek sem nevezhető. Mégis inkább a gyerek fejlé hajlik. Szerintem ez..ebben a korban még nagy kor különbség. Ha mondjuk. Majdnem 10 év kor különbség van köztetek. Ha a lány 25 lenne és te 33 azzal semmi gond. Mert ugye kereken 8 év a kor kül. Ami ezesetben sok. Szerintem.


Meg szerintem aki felnőttként a saját korosztályàban nem talál magának párt(Jöhetnek a kifogások) annál az embernél valami nem stimmel. De lehet,hogy csak nem igazán érett. Úgy hogy a te döntésed.


L/20

2017. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első jól mondja amúgy. Az is igaz,hogy az a lány még TANUL. Te már jobb esetben DOLGOZOL ( és tanulsz még..) Sokkal több a tapasztalatod, te már CSALÁDOT IS ALAPÍTHATNÁL. Nem azonnal,de elkezdhetnéd. Mondjuk ha egy korodbelivel lennél kapcsolatban..nagyobb eséllyel lesz belőle tartós kapcsolat és lesz jövője a dolognak..mintha egy gyerekkel 17 éves TANULÓVAL járnál.


Nekem 2 bátyám van. Mindketten 26 évesek és van egy húgunk aki most 18. Szerintem egyikünk sem tudna ezzel a korosztállyal komoly kapcsolatot elképzelni.


17 éves: Tanul, haza jár. Sulizik, szülőktöl függ. Egy csekket nem tud,nem kell befizetnie még. A vízórát nem tudja leolvasni, nincs saját keresete,nincs saját lakása,nem kellett még megdolgoznia semmiért sem. (Ami nem baj..hiszen még fiatal..majd később jönnek ezek a dolgok)szűk látókörű.


25: Dolgozol,nem anyád apát tart el (vagy igen?) nem függsz senkitől,nem kell engedélyt kérned,hogy találkozz az éjjel közepén a pároddal..pl...Egészen más dolgokról tudnátok beszélni.


Más az ami az ő korában fontos és ami őt érinti.. meg ami téged.

2017. dec. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk ha 25 évesen FIÚNAK és nem férfinak nevezed magad. Akkor nem is baj,ha járnál vele..édes istenem. :D
2017. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van igazság abban amit irtok, de én családot alapítani úgyse akarok soha de azért köszi a válaszokat.
2017. dec. 16. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

A válaszodból kiderült, hogy összeillenél vele, egy majdnem tizessel fiatalabb csajjal.

De amúgy is chill... :) Te ismered, te tudod milyen. Mi nem!

Ha úgy van, hogy összeilletek, akkor miért ne?

2017. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki erett en sem vagyok az 25 evesen. Az hogy valaki ki jon fiatalabb lanyokkal is kesobb elonyere valik. Aki hamar felnol eleg keseru elete lesz.
2017. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha teljesen bele vagy habarodva, és akár életed végéig csak ezt a nőt tudnád elképzelni magadnak, tehát ha teljesen beleszerettél, akkor el tudom képzelni, hogy elkezdj vele járni, de várd meg, amíg nagykorú lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!