Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 hete ujra járni kezdtem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete ujra járni kezdtem az exemmel, de rájöttem, hogy csak pillanatnyi fellángolás volt, es nem is szeretem. Szerintetek ez jo megoldás lenne? (Lentebb)

Figyelt kérdés

Egyik nap bevallotta, hogy meg mindig szeret engem, szeretne ha ujra összejönnénk, es kérte hogy gondoljam át. Azt hittem, felébredtek bennem az érzések iránta, igy igent mondtam másnap.


De mára ugy érzem, megfulladok tőle, es nem kellett volna újrakezdeni vele. Szakítani nem tudok, mert múltkor is en tettem meg, szegény meg tisztára kikészült. Szóval nem tudom megtenni.


Szerintetek az jo megoldás lenne, ha nyárig vele maradnék, aztán a nyár folyamán szep lassan eltavolodnek tőle? Ugyanis nyaron el fogok költözni, plusz masik suliba megyek, nagyon messzire a mostanitól, igy könnyebb lenne szerintem. Es addig meg az is megeshet, hogy tényleg szerelmes leszek bele, nem?


Szerintetek ez jo megoldás lenne? Köszi a valaszokat!


2017. szept. 30. 08:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs, az lemaradt, hogy előzőleg en szakitottam vele, mert mar nem szerettem.


Es 16/L, 16/F

2017. szept. 30. 08:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó...miért akarod magad addig kínozni? Egy hét alatt megbántad, hogy összejöttél vele, mi lesz a nyárig tartó több hónappal??? Szakíts vele rögtön... Ne legyetek ennyire felelőtlenek...
2017. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most Mond meg nein.
2017. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg fulladsz máris tőle <-> viszont jó, higy amíg még ebbe az iskolába jársz van valaki melletted, ha kell?


Nem igazán jó megoldás. Nem hiszem, hogy alkalmakra ne találnál valakit, és még magadtól se leszel rosszul. Plusz őt se hitegeted feleslegesen. Szóval jobb megmondani, higy tévedtél, mégse jóa felmelegített kapcsolat, s mindkettőtöknek jobb ha nem folytatjátok

2017. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!