Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon en is tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon en is tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nagyon tetszik.Igazabol nem reg mentem at abba a suliba ahova jar,de elso perctol ahogy meglattam es ahogy o engem ereztem valamit.Mintha megallt volna a levego.Es valahogy ha talalkozunk mindig tok melyen egymas szemebe nezunk es ismet.Viszont ez a srac olyan nem is tudom,kicsit bunko velem.Tehat nem koszon,amikor ebbe a kis suliba mindenki koszon altalaban mindenkinek es tenyleg tok jo fej velem mindenki de o nagyon nem.Tehat volt egy-ket szitu amikor ereztem rajta hogy kicsit bunko.Ma koszont nekem eloszor amikor egyedul lattam es mintha varta volna hogy e koszonjek elobb vagy nem tudom de olyan lekezeloen koszont,viszont meg is fura volt.Nem ertem.Probalnek fele kozeledni de keveset van egyedul,illetve ha ilyen lesz velem ne is varja.

De mi volt az az erzes akkor?Nem ertem magam meg nem volt velem ilyen.Tenyleg ha latom megall a levego,es jaj.Szerintetek?


2017. dec. 19. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel.
2017. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!