Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hiszi azt a barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a barátnőm, hogy nem vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a nagy csajozógép, szóval akármennyire is szégyen egyesek szerint, nekem ő az első barátnőm 20 évesen.

Fél éve vagyunk kb együtt és nagyon imádom. Személyiségre is teljesen hasonló mint én, nagyon jól kijövünk, hiába vagyunk egy pár, mégis olyan, mintha barátok is lennénk egyszerre. Mindig van mit csinálni együtt, jókat is lehet vele beszélgetni, hülyéskedni.

Az első együttlét is megvolt vele 3-4 hónapja, az is csodálatos volt. Viszont én nem igénylem a szexuális együttlétet minden nap. Amikor épp hogy csak találkozunk pár órára, vagy annyira sem, akkor szívesebben beszélgetek vele, vagy szívesebben csinálok vele közösen valamit, minthogy szexeljünk. Nagyon szép lány, az én ízlésemnek szerint szinte tökéletes, de én sokkal inkább vágyom a társaságára, a személyiségére, mint a testi együttlétre.

Pedig az is szokott lenni heti 2x-3x, de mivel nem mindig ,ezért azt hiszi, hogy nem vonzódok hozzá és hiába magyarázom, hogy nem így van.

Hogyan értethetném ezt meg vele? Félek, hogy rosszul érzi magát miatta.



2017. nov. 15. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg mindig lenne akkor meg csak azt hinné hogy csak arra kell neked.

Én is így éreztem. Érzem is. De már ugy vagyok vele hogy lesz ami lesz.

Szerintem ezt mond el neki is. Meg fogja érteni:) plusz ez még aranyos is tőled hogy olyankor inkább vagy vele és beszélgettek.

2017. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki a lenyeget annak, amit most leirtal. Oszinteseget en mindig dijazom, es amugy sincs semmi rossz dolog abban, amit most leirtal :)
2017. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy előttem írták. Mindazonáltal nagy jövőt nem jósolok ennek a kapcsolatnak. Anélkül, hogy bántani akarnálak, tudnod kell, hogy egy egészséges férfiember a te korodban a legyet is röptében...! Egy kapcsolat elején meg főleg nem tud betelni a szeretkezés extázisával. Nem szedsz véletlenül koleszterincsökkentőt?
2017. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit, de ha épp hogy egy kis időre tudunk találkozni, akkor ne azzal menjen már el az idő, amikor tudunk együtt értelmesebb dolgokat is csinálni :)
2017. nov. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!