Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy történt az első együttalv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első együttalvás a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom áthívott magukhoz szilveszterezni és nyilván együtt fogunk aludni. Fél éve vagyunk együtt. Mindketten 16 évesek vagyunk, szüzek, eddig ölelésen, csókon stb. kívül nem történt semmi. Csak együttalvásra gondoltunk és semmi másra mivel még csak 16 évesek vagyunk és van időnk bőven. Viszont félek egy picit. Szerintetek úgy aludjak hogy van rajtam melltartó a póló alatt (ami inkább olyasmi mint egy kivágott top, merevítő simcs benne csak egy vékony szivacs szóval kényelmes lenne)? Nem nézme rám furán hogy nem veszem le hanem benne alszom? És vigyek pizsit,

vagy kérjek tőle egy pólót és aludjak abban? (Nektek hogy történt az első együttalvás? Hány évesek voltatok? Mennyi ideje voltatok együtt? Más is történt? Tudom, túlparázom a dolgot, éppen ezért jól jönne egy kis segítség...



2017. dec. 20. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is 16 voltam mikor elösször együtt aludtunk. én kaptam tőle pólót és nem volt alatta melltartó és csak neki dölve aludtam :) nem kell túlparázni ha meg beszéltètek hogy alvás lesz akkor az lesz. Ha meg nem akkor adni fogja magát a helyzet^^ .
2017. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És előtte öltözzek át? Az aznapi bugyimban aludjak, vagy vigyek cserét? Ha cserét viszek aut hogy vegyem át? Előtte nem szeretném. Az milyen ha a melltartót a póló alatt veszem le? Kicsit szégyenlős vagyok plusz nem hiszem hogy itt tartunk..
2017. dec. 20. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom fürdeni fogsz :D viszel váltás fehérneműt, és felveszed akkor ..:D senki se fogja kivenni pl a nacid zsebébe pakold előző napi bugyidat meg ilyenek :D

Másrészt... vigyél pizsi, vagy amiben aludni szoktál, és ne vegyél melltartót, ha amúgy sem abban alazol. Úgy aludj, ahogy neked kényelmes.

Nem fog semmi történni, nyugi, a barátod, a párod, mindent meg kell értenie:) csak átölel és alszotok:) jó lesz, nem lesz gond:)

2017. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom alvás előtt megfürdesz náluk, vagy ha azt otthon letudod, akkor is elmész pisilni, és a bugyit akkor át tudod cserélni. Melltartó szerintem nem kell. Vigyél madaddal valami alvós pólót, aztán lehet, hogy majd ő ad, de ha nem, akkor is van miben aludnod:)
2017. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen rajtad, amiben a legjobban érzed magad. A párod, nem kell feszengened elotte vagy paráznod. Én a te helyedben biztosan “otthon felejteném” a pizsit, mert imádom a barátom pólóit lopdosni, de te tudod. :)
2017. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Öröm volt a kérdésed olvasni.

A legtöbb korod beli öhhhm........lány már inkább azt kérdezné,hány gumit vigyen.


Úgy alszol,ahogy akarsz. Ha melltartóban, akkor abban. Furán nézne-e rád? Lehet. És? Ez nem szakítóok,nem taszító és társai. Ahogy neked kényelmes. És most a kényelem alatt nem a fizikai kényelmet értem, hanem azt,hogyha neked kellemelten lenne melltartó nélkül aludni, akkor ne tedd. Aludni mész hozzá, nem pedig rosszul érezni magad.

2017. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy történt az első együtt alvás?

Úgy,ahogy ti tervezitek. Évekkel ezelőtt volt már, pont nem emlékszem ilyen részletekre,hogy volt-e melltartó vagy ilyesmi :D

2017. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
En is 16 eves voltam,a baratom meg 17 sot aznap is mutatott be.Mi egyutt furodtunk mert pont szulinapja volt...es filmezesen,osszebujason es alvason kivul nem volt semmi. En trikoba meg rovidnaciba aludtam (nyar volt) de idovel amikor mar jobban osszeszoktunk mar bugyiba. Es majdnem fel evre ra tortent meg az elso...nem kell parazni hogy mi lesz,valahogy el kell kezdeni es kesobb mar csak nevetni fogsz azon hogy erre ennyire raparaztal. Illetve a mostani baratommal mi is szilveszterkor aludtunk egyutt eloszor es akkor is jottunk ossze (szinten nem volt semmi masreszt nem szeretnenk elsietni.)
2018. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

#8: Mit kellett játszani alvásnál a prüdériát, mikor mesztelenül faltátok egymást a kádban...?

Ez amúgy sem 16 éves lányoknak való...

2018. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!