Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korai lenne még karácsonyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne még karácsonyi ajándékot adni neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki "udvarol" nekem. (Nagyon aranyos, és értelmes. Értelmes, és kedves) Nincs egy hónapja hogy ismerjük egymást, és még csak az olyan felszínes dolgokról beszélgetünk mint "milyen dilis a háziálatom" meg "kedvenc együtteseink" kétszer elmentünk már sétálni a városba (nem kettesben, hívtunk még másokat is, de mindkétszer ő hívott el zavarodottságtól akadozó nyelvvel) és most pénteken megyek vele meg pár haverjával airsoftozni. Amikor mondtam neki hogy nekem nem jó az időpont, előzékenyen előrébb tette, akkorra, amikor én is ráérek. Most azon gondolkodom, hogy még gyorsan a szünet előtt kerítek neki valami apró ajándékot de nem tudom nem lenne-e túl korai? Nem rég ismerkedtünk meg, és az az igazság hogy nekem is tetszik a srác de nem akarok semmit elhamarkodni.
2017. dec. 20. 16:49
 1/2 A kérdező kommentje:

(én 15 vagyok 9-es, ő 16 10-es)

Ja és egy kicsit szégyenlős is, mert valahogy mindig amikor beszélgetni szeretne velem a szünetben, megkéri a lány haverját hogy hívjon ki, talán mert nem akar nyomulósnak tűnni. Én meg próbálom "nem észrevenni" amikor a srác haverjai óvatosan mellém lökdösik hozzám séta közben.

2017. dec. 20. 16:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Adj neki vmi kis apróságot, amit am is adnál egy sima barátnak, és akk senki nem magyarazázhat bele semmit:) pl egy tábla csoki:)
2017. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!