Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Békéscsabán hol tudnék ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békéscsabán hol tudnék ismerkedni, csajozni?

Figyelt kérdés

19/f vagyok és már nagyon magányos , nagyon szeretnék egy barátnőt akivel tudnék beszélgetni és ide oda menni programokban részt venni.

Az új évi fogladalmam az lenne hogy szerezni egy barátnőt .

Olyan de olyan rosz egyedül :(

A családban is mindenkinek van már valakije én még mindig egyedül vagyok.

Lehet hogy b*zisan hangzik de olyan jó lenne ha felébrednemék reggel és mellettem pedig ott lenne életem szerelme .


Tudtok valami tippet adni.

Sajnos kicsit félénkebb srác vagyok , úgy hogy mindig is nehezemre esett lányokkal beszélgetni


A válaszaitokat ha lesznek előre is köszönöm! :)



2017. dec. 20. 21:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, mindenkinek.

Vala.i tuti tipp hogy csabán hol lehetne ismerkedni .


Szerintem sem szabad általánosítani, szerintem a fiúkat is lehetne ennyi erővel általánosítani sok mindennel. Nem minden lány és nem minden srác semmirekellő, vagy 'robot'.


Nagyon remélem 1x valahogy találok valakit, remélem igaz a mondás hogy a zsák megtalálja a foltját :D

2017. dec. 21. 19:40
 12/16 anonim válasza:
#11 Majd ki fog nyílni a szemed, srác. :)
2017. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Most még ki van, aztán megyek aludni XD

csak vicceltem, bocsi.


Mire mondod ? :)

2017. dec. 21. 20:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Bpen
2017. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
#13 Majd megtudod. :) Sok sikert!
2017. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát kb. dettó, a város is stimmel, én 17 vagyok, csak lány vagyok. Reménytelennek érzem magam. Az is elég pocsék érzés, hogy egy kalap alá vesznek mindenkit. Mintha egyedül lennék teljesen, mindenki szépen lassan talál magának valakit, akivel megvan, szeretik egymást, én meg itt vagyok egyedül. Megértem a helyzetedet, de az a baj, hogy a többi magányos ember is szana széjjel tengődik valahol...
2017. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!