Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? 17/L 18/F

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, de alig találkozunk kettesben (vagyis egy suliba járunk,ott találkozunk de ennyi), nagyon-nagyon ritkán találkozunk tényleg sulin kívül...

És hét ő elvileg szeret engem, meg én is őt. De ez így nem kapcsolat,hogy suliban ha találkozunk puszi,és váltunk 1-2 mondatot. Még facebookon se nagyon beszélünk,naponta 1-2 szót. Én nem akarok csak ilyen ,,habi" kapcsolatot, hanem tényleg ismerjék a szüleim, járjunk át néha egymáshoz, találkozzunk min. heti 1-2x sulin kívül, beszélje meg velem a dolgait,és ln is mindent elmondhassak neki,stb...


Kérjem meg,hogy találkozzunk mert,hogy beszélnünk kell,és csak szakítsak vele? (igazából most karácsony van szóval majd csak utána) Viszont tényleg nem akarom megbántani,nem szeretnék haragban elválni,mert amugy suliban is mindennap látnám utána,meg eddig a társaságunk is közös volt.


És ha szakítottunk hogyan tegyem magam túl rajta, mert tudom,hogy utána nagyon meg fog viselni és 1 hónapig biztos,hogy lelki roncs leszek...



2017. dec. 24. 21:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg adjak még időt neki hátha megváltozik?


Csak tényleg pl 1hónapja smároltunk utoljára,mert akkor találkoztunk sulin kívül (mivel suliban csak egy gyors puszi szokott lenni).

2017. dec. 24. 21:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D :D kb le se szrjátok egymást, ez nem is kapcsolat, akkor mi fog megviselni?
2017. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szakits még vele, hanem inkább beszéld ezt át vele elötte. Lelki roncsnak nem valami jó lenni, elötte inkább vizsgáljátok meg mit lehet megjavitani és hogyan.


Ha meg végképp nem megy akkor tedd meg, amikor már tudod hogy szarúl nem jöhetsz ki belőle. Mármint ez mindenképpen szar, de nem tudom....én azért átbeszélném vele.


A korábbi tanulságaim arra mutatnak, hogy nem szabad mindennel csak úgy dobálózni.

2017. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a szituban vagyok. Én 20F és a barátnőm 21L. Mi egyetemisták vagyunk. Szakítani fogunk, mert beszéltem vele erről de semmi nem változott, úgy érzem szarik rám.


Beszélj előbb vele, hátha sikerül elgondolkodtatnod.


Ha ilyen a kapcsolat hidd el nem leszel lelki roncs, mert te is tudod hogy neked ez nem kell.


20F

2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, szerintem kérd meg, hogy találkozzatok. És beszélgessetek, jót fog tenni. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség, konkrétabban.
2017. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szakítás nem megoldás. Mondd neki, hogy nagyon fontos dologról akarsz vele beszélni és találkozzatok, vázold fel neki mi a helyzet, mit szeretnél. Ha nem veszi a lapot és nem akar változtatni akkor jöhet a szakítás.
2017. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 hónapos kapcsolaton nincs mit megbeszélni. Ha már most gáz van, mi lesz később?

2 hónap semmi, éépp ezért nincs mit megbeszélni, nem érdemes egy kétes kimenetelű dolog miatt tovább szenvedni /szívni.

2017. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát figyelj én azt mondom pl próbáld meg ezt a sorrendet:

1/Beszélsz vele erről (mindenképp személyesen ne facebookon)

2/Ha látod hogy próbál változtatni vagy sikerül kompromisszumra jutni úgy hogy mind kettőtök elégedett legyen akkor vele maradsz még úgy érzed...

3/Ha semmi nem változik és továbbra is ezt érzed akkor sajnos marad a külön válás. Elképzelhető hogy egy ideig haragudni fog rád ha nem tudja feldolgozni ere azért számíts,és valószínű hogy meg fog viselni ha tényleg szereted még akkor is ha úgy érzed hogy jól döntöttél,de ez ne tartson vissza mert egy rossz kapcsolat hosszú távon ugyanolyan káros tud lenni.

2017. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na mi történt?

(hasonló helyzetben vagyok én is)

2018. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!