Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj ha 15 éves lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 15 éves lánynak baratja van?

Figyelt kérdés
nem rólam van szó ,eggyik ismerősömrol es kivancsi vagyok hogy ez meg korainak szamit e
2017. dec. 25. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem
2017. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Attól mert neked nincs ès féltèkeny vagy rá. S megvárod hogy agyonszidjuk őt hogy 'van barátjaa 15 évesen jézusoom' attól nem lesz jobb ;)
2017. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok olyat ismerek akinek ennyi idősen már van barátja.
2017. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát persze,hogy az egyik ismerősöd... :D

Amúgy nem baj.

2017. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj. Kérdezzétek meg Matisz papát mit szól hozzá.
2017. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves 2/5-ös válaszoló eggyáltalán nem vagyok féltékeny .ő nincs felregisztrálva erre az oldalra és sokan mondják neki hogy ilyen fiatalon miért van barátja és megkért hogy tegyem fel ezt a kérdést. Szó sincs rola hogy féltékeny vagyok amúgy meg nekem is van barátom szóval nincs okom féltékenykedni
2017. dec. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!