Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én vagyok az egyedüli?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az egyedüli?

Figyelt kérdés

Csak én rágódom magam azon , hogy mikor lesz nekem is egy normális fiúm, és ezért a couple gols nevű videókat nézek meg nagyon helyes külföldi modellek képét nézegetem azon álmodozva, hogy egyszer ő lesz a fiúm.

Tudom elég gyerekes amiket leírtam XD , de őszintén ez jár a fejemben. 17/L


2017. dec. 26. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátt xd ha nem is modell,de normális még lehet :)
2017. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy van-e más aki ezt csinálja mint te, de miért nem ismerkedsz? Tegyél is érte, sok lehetőséged van ismerkedni, ha nincs más ötleted akkor akár itt is.
2017. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy autót szeretnél, nem pont egy Lamborginivel kellene kezdened...
2017. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy ezzel egyedül, de miért nem teszel érte, hogy barátod legyen? Miért csak a neten nézegetsz idegeneket? :D


Aki a Lambo-s kommentet írta:

Az ember a legjobbra törekszik. Szerinted az mit mond el egy nőről, hogy átmegy 10 "ladán" meg 25 "suzukin", amíg el nem jut valaki olyanig, aki elég jó neki? Komolyan mi ez a felfogás? Legyenek r¡b¡k csak hogy nektek is legyen esélyetek? XD

2017. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mondták még neked,hogy : Nőj fel!

?

2017. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak te. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. :D
2017. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipikus álomvilág ezzel nem az a baj, hogy gyerekes mert mindenki álmodozik dolgokról, hanem az hogy irreális és soha nem fog bekövetkezni :)


Helyes külföldi modell valószinuleg nem egy olyan csajjal fog összejönni aki róla álmodozik ez logikus, hogy miért nem.

Ha én modell lennék biztos,hogy az igényeim határozottan meglennének egy lánnyal kapcsolatban (most is megvannak) de ez a nők agybajja, hogy ő most tényleg csak példa.


A városban Orsós Rozalinda , és akkor biztos ha ő úgy akarja akkor az összes Calvin modell végig zuhog rajta hát nem :D már bocsánat.



Na a másik 17 éves vagy szóval ez a gyerekes gondolkodás ez megbocsáltható. Akkor lenne probléma, ha már 20 on túl vagy és még mindig ebben a hófehérke álomvilágban élsz :D sok ilyen is van.


Amúgy tényleg ahogy elöttem is szólt valaki, ha Lamborghinit akarsz akkor elötte kell vezetned "Ladát" is...és ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy a Lamboba is beleteheted a segged :D:D:

2017. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Mikor lesz normális fiúm" xD

Nekem egy normálatlan barátnőm sincs, igazából szoktak baszogatni az osztályban (majdnem minden fiúnak van csaja, kivétel én + 2-3 haverom) meg a családban is hogy "drága kicsi bogárkám barátnőd van-e már???" De én nem tartom magam elég érettnek hozzá szóval még egy darabig nem is lesz, kivéve ha valami csoda történik... 16/F

2017. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!