Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyna legyek vad?

Figyelt kérdés
A barátnőm sokszor kéri hogy legyek vad, sokszor próbálkoztam a falhoz viszem és ott csókolom a nyakát meg ilyenek. De nem volt olyan amit ő akart volna. Szerintetek mit kéne még csinálnom?

2017. dec. 26. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

attól mert a falnál csókolsz valakit az nem vadság

ne gondolkozz, engedj az ösztönöknek

én vadnak számítok olyan téren, de azt nem tudom hogy csinálom, vagy hogy mit csinálok.... jön minden magamtól, ha a csajnak nem tetszik valami akkor szól :)

ne görcsölj rá

2017. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Konyokkel vigyel be neki egy orrost, az eleg vad :)
2017. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az agyad.
2017. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Gondold azt, hogy nem a barátnőd, hanem csak egy rohadt qrva akire haragszol... és bánj vele úgy. Durván húzz a seggére, tekerd a kezedre a haját és úgy feszítsd hátra a fejét, közöld vele, hogy mit fogsz vele csinálni/mit kell csinálnia, de vulgáris szavakkal. Ha azt akarja, hogy értéktelen szajhaként bánjanak vele, hát add meg neki. Ha esetleg besértődik nehogy bocsánatot kérj! Közödl, hogy ő kérte, döntse már el mit akar.
2017. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%

Szia!

Én is nagyon szeretem, ha vadul bánnak velem. Az én barátom mindig megkérdezte hogy mit szeretnék. Kérdezd meg te is a barátnődet. Szerintem ez a legfontosabb.Én általában nagyon szeretem, ha felkap, a falhoz nyom és finoman megcsókol, nyalogatja egy picit az ajkaimat, simogat. Csók közben harapdálhatod az ajkát. Az eléggé élvezetes. Ha suttogsz neki, az még nagyobb élvezetet nyújt neki. De persze ez nem garancia. Mindenkinek más jön be. Ne stresszelj rá. Csak élvezd a közelségét. Ez neki is tetszeni fog.

Sok sikert, remélem tudtam segíteni.😊

16/L

2017. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Csunya dolgokat mondj neki pl rbanc,szpos, szajha , utana meg le piaztatod es szana szejjel kefeled. Ennel vadabb nem lehetsz. Bar az elozo orba veros is meredk.. Ha szado mazo xdd
2017. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszoló, köszi elgondolkodok rajta :)
2017. dec. 26. 23:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Az #5 az pont hogy szenvedelyes es nem vad. Sokan ertelmi zavarban szenvednek de a kerdezo is. Rem mar massal dug a csajod mert bena vagy !!
2017. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!