Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki, tanácsot adni mi tevő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, tanácsot adni mi tevő legyek?

Figyelt kérdés
Valamelyiknap belenéztem barátom telojába amit lehet nem szabadott volna és láttam h haverjának valami csajról küld tangás képeket és azóta esz az ideg mert mindig azt mondja h engem szeret és én vagyok neki a legjobb akkor nem értem miért nézeget más lányokat... nem tudom h h hozzam fel neki a dolgot... 7 honapja vagyunk együtt és nagyon szeretem...

2017. aug. 15. 03:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
10ből 9pasinak van ilyesfajta képe a telójában. Ne kutakodj. Amit nem tudsz az nem fáj. Annyit tehetsz h tisztázod vele mit jelent számodra a megcsalás, beszélj vele őszintén, hogy mit jelent neked a kapcsolat, hogy mi teheti tönkre, hogy téged zavarna ha más csajokkal kavargatna melletted meg hasonlók.
2017. aug. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs más csajról kép telefonomba és gépen se. Nem is beszélek nagyon más csajokkal.


Beszélj vele, de finoman hozd fel, vagy találj ki valamit ami utal erre. Figyeld minden reakcióját, ezt nem lehet neten kideríteni.

2017. aug. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első kérdező... akkor most törödjek bele h nem csak engem akar vagy mi?
2017. aug. 15. 09:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Akarom mondani kommentelő...
2017. aug. 15. 09:39
 5/13 DollarDog ***** válasza:
Így leirtak alapján csak azt tudom elképzelni hogy megunt a pasid! Más kell neki! Beszéld meg vele hogy belenéztél a telójába, és hogy mi a francért vannak olyan képek ott! Szerintem aki szereti a barátját / barátnőjét az nem mások képeire veri [képletesen]!
2017. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos azért van a barátod telóján más csajról kép ,mert nem elégíted ki az igényeit.Ha érted mire gondolok...
2017. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én sem töröltem az exeim képeit sem azt amit más küldött éppen. Hűséget fogadtam nem válságot. Lehet hogy neked ez nem tetszik de könyörgöm, senki se kötelez arra hogy vele legyél.
2017. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A pasik 99 százaléka ha teheti, akkor több csajjal szexel. Aki mást mond, az hazudik. F
2017. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DollarDog ***** válasza:

#8 én úgy fogalmaztam volna meg hogy "aki mást mond az vagy hazudik vagy meleg" :D

De amúgy nagyrészt igazad van,mondjuk én beletartozok abba az 1%-ba! Igen elgondolkozok hogy "uhh vele jó lenne" de nem, én a kedvesemet szeretem megcsalás távol áll tőlem! :D

2017. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget!
2017. aug. 15. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!