Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan oldjam ezt meg, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam ezt meg, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 15 éves átlagos lány vagyok. Most novemberben lesz hogy 10 hónapja van egy barátom, aki szintén velem egy idős, sőt egy suliba is járunk,és osztálytársak is vagyunk.

Nagyon szeretjük egymást, mégis sokat veszekszünk.

Legfőképp féltékenykedések miatt.

Az ő szülei a kezdetektől fogva tudják,hogy mi egy pár vagyunk,jól ki jövök.

Nálam legelőször anya tudta csak,aki örült a barátomnak.

Apukámnak csak 4 hónapja mondtam el,hogy ő van nekem.

Nagyon nem akarta meg engedni.

Szerinte még túl fiatal vagyok, és a tanulás az első.

A nyár folyamán sokszor szakítottunk a barátommal, de nagyon szeretjük egymást és egymás nélkül nem bírjuk.

Múlt héten le jött hozzánk.

A két család megismerkedett, és apukám úgy köszönt el tőlük, hogy szeretné, ha többször jönnének.

Ennek nagyon örültem.

Mikor haza jöttem az iskolából megkérdezte apa, hogy akkor most valóban ő az a fiú akiről beszéltem?

És mondtam neki hogy igen

Erre azt mondta hogy jól van, nincs ezzel semmi baj, csak ne kapkodjuk el a dolgokat.(azt tudni kell hogy sem én, sem a barátom nem volt még senkivel, azaz mind a ketten szűzek vagyunk)

Na és most jön az, hogy most pénteken szeretné, ha le mennék hozzájuk,hisz már ideje lenne, én amióta együtt vagyunk még egyszer se voltam lent náluk.

Viszont apa nem akarja meg engedni, vagyis én már szóvá tettem ezt neki, de ő azt mondta hogy ne, még korai lenne stb stb.

A barátom pedig már nem bírja ezt, ahogyan én sem, viszont el szökni én nem szeretnék elszökni, és ezt ő sem szeretné, csak apukám engedélyével mehetek le hozzájuk.

Én sem kérhetem azt tőle, hogy ennyit várjon rám..

Fogalmam sincs mi tévő legyek.

Apukámmal nem igazán jó a kapcsolatom.

Én értem azt hogy félt, első szülött lány, még csak 15 éves stb stb, és nem érti, hogy miért nincs nekünk jó kapcsolatunk.

Én pedig úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy ő hogy várja el tőlem azt hogy el mondjak, vagy meg beszéljek vele mindent, azaz hogy várja el hogy bízzak benne, mikor ő sem képes bennem bízni.

Ezt arra értem hogy ő ugye azért nem enged le, hogy ne nőljek fel túl hamar, hogy még ne veszítsem el a szüzességem, és nem értem hogy miért nem bízik bennem?

Én nem azért szeretnék le menni a barátomhoz hogy el veszítsem a szüzességem, hanem hogy ne csak az iskola kössön össze minket, mert mi iskolán kívül nemis tudunk találkozni.

Messze lakik tőlem.

Nyáron egyátalán nem tudtunk találkozni, táv kapcsolatban voltunk.

Most mi tévő legyek? :/


2017. nov. 1. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, próbálj beszélni apukáddal, esetleg mutasd meg neki ezt a kérdést, és megfogja érteni, ha olyan. 16/F
2017. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt,amit leírtál.
2017. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adom a 2-es válaszát.
2017. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!