Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavar? Tőbbi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar? Tőbbi lent!

Figyelt kérdés
Titeket zavar ha nem ir vissza a barátnötők ugy èrtem hogy messengeren látta és nem ir vissza és amikor megkérdezem töle hogy van a valami baj akkor azt válaszolja hogy :nem ,kérlek irjátok le a véleményeteket mert engrm személy szerint rohadtul iritál:)
2017. dec. 27. 21:06
 1/6 mcrgt2 ***** válasza:
Hát zavaró tud lenni,de tul lehet élni 😂.
2017. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó most én se azt mondom hogy a világ vége😂csak amikor irok valami romantikusat akkor rá egy napra se ir vissza😅
2017. dec. 27. 21:16
 3/6 mcrgt2 ***** válasza:
Oh igy már kicsit más.. Hát nem tudom 😕 lhet tisztázni kéne miért sza...ik a fejedre néha.
2017. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor együt vagyok vele 1 héten max 1 szer akkor semmi baj sincs de volt már olyan amikor a legjobb fiu barátja nyilvánosan hajtot rá(szerelmes a srác belé és ö tudja...)ès amikor féltékeny lettem ésmegakartam verni a srácot akkor még én voltam a hibás....
2017. dec. 27. 21:29
 5/6 mcrgt2 ***** válasza:
Nem azért de az ilyen lányolat kerülném messzire. Én nekem is volt ilyesmi esetem és a csaj csak barátnak mondta a gyereket mégis olyan volt mintha randiztak volna..vagyis ugy értem olyanolat is engedett neki amit nem igazán kéne egy csak barátnak. És lehet te is ilyenbe esel bele vagy hasonlóba ha nem vigyázol
2017. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudom de ha igaz akkor minél hamarabb legyen vége kedves de hiszékeny pasi vagyok és 2 honapja tart a kapcsolat de már nem érzem olyan teljesnek az egészet mint az elején
2017. dec. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!