Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor barátnőm mérges rám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NeugasShaman kérdése:

Amikor barátnőm mérges rám, szimulálom hogy zavar amikor nem ír vissza. Szörnyeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor megharagszik, tudom hogy arra vár, hogy ignorálhasson. Ilyenkor alapból nem írnék semmit, mert akármennyire is szerelmes vagyok belé, 1-2 órát akárki nélkül kibír az ember. Viszont szándékosan küldök 1-2 szomorú szmájlit fél órával azután, hogy beírta az ikonikus "ok...", vagy "ne most", stb. úgynevezett "beszélgetés-szüneteltető" üzenetet.

Más is csinál ilyet, hogy jobban érezze magát a nagysasszony?



2017. dec. 23. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hagyj egy kis időt neki ilyenkor 1-2 órát had nyugodjon meg, ezután írj neki, de ne emojit, hanem pl beszéljétek meg a helyzetet.Szerintem te sem írnál vissza szívesen olyan embernek akire haragudsz.
2017. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipikus csenddel verés...

Az exem folyamatosan ezt csinálta fél évig, azután szakított velem. Hiába tettem meg érte bármit.

2017. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az exem ugyan ezt csinálta. Eleinte még rosszul éreztem magam, mikor ennyire megharagudott rám de aztán rájöttem, hogy pontosan az a célja, hogy én érezzem magam rosszul miatta, még akkor is ha valami olyasmiért haragudott meg amit ő provokált ki. Ilyenko azt csináltam, hogy telefon kikapcsol, elő egy jó könyv, vagy egy jó film, esetleg elmenni valahova ahol jól érzem magam, ő meg duzzogjon/haragudjon. Szóval ne érezd magad szörnyetegnek.
2017. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felreertitek. Egyaltalan nincs buntudatom miatta, csak ironizaltam. Pontosan tudom, hogy azert csinalja. Es 3., hasonloan reagalok en is. :)
2017. dec. 24. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!