Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 évesen korai egy, , kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen korai egy, , kapcsolat"?

Figyelt kérdés
16 éves a fiú
2017. dec. 28. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az,de azért a szexet meg ilyeneket még hanyagoljátok :)
2017. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ meddig mentek el.
2017. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
5%

No sipirc vissza tanulni! Vagy jatsz a babaddal (persze a jatekbabaddal)

Az ilyen nagyravagyo felnotteskedo ribiktol tart itt a vilag ahol...

...en csak draga jo szuleidet sajnalom akik penzt koltenek rad nem keveset te meg azzal halalod meg hogy 14 evesen pasizol.... szep mondhatom... hova lett a szulok iranti tisztelet istenem... ja hat persze "a Z generacio" elb***ott egy eresztes a mai tizenevesek...

2017. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
11%
Hát ha erre a kérdésre it keresed a választ akkor inkább várj pár évet..
2017. dec. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is 14 évesen volt az első kapcsolatom,mégis ember lett belőlem,szóval ne halgass a rosszindulatúakra. Igaz az enyém nem igazán volt kapcsolat mert 3 het utan szakítottunk de nem baj ha 14 évesen mar elkezdessz ismerkedni a fiúkkal.
2017. dec. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen már lehet kapcsolatod szerintem
2017. dec. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan lehet! Akik meg azzal jönnek, hogy menj vissza babázni, ne foglalkozz velük, biztosan más világban élnek/éltek. Lehet 14 évesen is érettnek lenni... Jó nem azt mondom, hogy feltétlenül ő életed párja, de úgy gondolom, ha valaki vágyik a szerelemre, akkor megérdemli, hogy boldog legyen. Remélem segítettem...:)
2017. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben voltam, bár nek nem végződött jól. Most vosszagondolva nem voltam érett hozzá, már bánom. De ez emberfüggő. Lehet hogy te meg éppen érett vagy már hozzá. Az ágyat kerüljétek de ha te úgy érzed, a többit lehet. Azt is vedd figyelembe hogy egy 16 éves fiúnak ha még nem is vannak, de lesznek más igényei. Úgyhogy csak óvatosan, ezt te érzed, dönts úgy ahogy jónak látod! :)

16/L

2017. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is most 14 évesen volt az első kapcsolatom ..én még korainak éreztem kicsit..rájöttem hogy amíg fiatal vagyok inkább kötöttségek nélkül szertnék élni és szabadon élvezni az életet amíg lehet ..De ezt neked kell tudnod higy kész vagy e egy kapcsolatra
2017. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is 14 voltam mikor volt egy 16 éves barátom igaz azóta csak egy év telt el de még mindig együtt vagyunk és még nem feküdtünk le szóval menne az nyugi:)

15L 17F

2017. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!