Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 19/f vagyok és szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19/f vagyok és szerintetek "gáz"ha összejönnék egy 15 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves vagyok.

Nkm a 2 évvel idősebb fiúk a maximum.

De azzal is vigyáznék,mert már elég sokat akarhat egy nála fiatalabb lánnyal.

De ha a lány megengedi,akkor miért ne? Egyáltalán nem gáz,csak ne használd ki.

2017. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont én is 19 vagyok, de nem jönnék össze egy 15 évessel, márcsak az eltérő érettségű gondolkodásmódunk miatt sem. Túl gyerekes lenne hozzám képest. Meg én most kezdtem az egyetemet ő meg a 9. osztályt, fura lenne nagyon és őszintén megmondom zavarna. Nekem a 17 év lenne az a korhatár akivel már eltudnék képzelni valami komolyabbat is.
2017. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 én is 15 lassan 16 éves leszek, és a barátom 19 éves, mégis jól megértjük egymást, bármit meg tudunk beszélni őszintén, olyan dolgokat is amit senki mással nem tudnánk megosztani csak egymással :)
2017. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha szeretitek egymást, jól megvagytok, minden oké köztetek és nem csak azt akarod tőle, akkor teljesen rendben van, miért ne?
2017. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!