Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai fiatalok akarnak egymástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiatalok akarnak egymástól valamit azon kívül, hogy néha összejönnek egy fiúval vagy egy lánnyal szexelni? Tervezik a házasságot vagy a családalapítást? Megfordul a fejükben ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 14:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a modern világban anyagilag és ideológialiag is elérhetetlen fogalmak ezek. Ez már nem az a világ. Ódivatú már ez, és a folyamatos változások miatt egyre inkább az lesz. Persze a kereskedlmi média is rájátszik erre, sajnos.
2016. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a kérdést ugye te sem gondoltad komolyan! A többség még normális és akar ilyeneket.
2016. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Vagyis mit akarsz mondani néha szexelnek valakivel és egyedül leélik a kis életüket ? Persze azért vannak és mindig is voltak olyan kivételek akik házasodnak és gyerekeket szeretnének. Unokatestvérem már 18 évesen tudta ,hogy 2 gyereket akar és meg is lett neki megjegyzem 18 évesen talált egy normális srácot és megházasodtak és ma is boldogan élnek 2 gyerekkel.
2016. okt. 11. 14:18
 4/27 A kérdező kommentje:
Kettes én is így gondolom ,de a mai fiatalokat nem ismerem. Akik fesztiválra járnak meg bulizni ,szexelni. Gondolom azért kinövik ezt a korszakukat. Mondjuk nekem nem volt ilyenem. Mindig is az igazit kerestem és megtaláltam.
2016. okt. 11. 14:21
 5/27 anonim ***** válasza:
Ma inkább az a trendi, éld ki magad. Fűvel-fával ágyba bújni. Mikorra jól kiégtél, keresni egy párt, aki már csak úgy el van mellettem.
2016. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni ,de ez inkább a városiakra igaz nem? Kis vidéki faluban élek itt is vannak fiatalok ,de azért nem cserélgetik a nőiket és a pasijukat hetente!
2016. okt. 11. 14:27
 7/27 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, de sajnos nem találkoztam még azzal a lánnyal, akivel ezt meg is tudnám valósítani. Volt, akivel lehetett volna, de neki nem kellettem. Olyan is volt, aki összejött volna velem, de ő meg nekem nem jött be.
2016. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
persze, hogy akarnak egy rendes kapcsolatot, csak az a trendi, hogy szexkapcsolat, ezért menőznek
2016. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
No meg a másik amit akartam nagyon sok huszonéves barátomnak ismerősömnek nőknek és férfiaknak egyaránt már családja van. Ritka az ilyen ,de már olyan csajt és srácot is láttam az életemben akik már 20-25 év között voltak megtalálták az igazit és a többi nem érdekelte őket csak az,hogy boldogok legyenek valakinek már gyereke lett valakinek meg nem lehetett sajnos és inkább örökbefogadtak egy gyermeket.
2016. okt. 11. 14:34
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Sokakban nem azért alakul ki az, hogy nem akarnak családot, merthogy a gonosz hedonista média átmosta a fejüket és csak buliznának mindent leszarva, hanem azt látják maguk körül a világban, hogy mennek a dolgok rosszfele, mindenki hülye, mindenki árt a másiknak, a vezetőknél jobban számít a marketing, mint a tudás, de még az átlagemberek is megbízhatatlan átverős söpredék, és azt gondolja, ide minek? És kivel? Magyarul kiábrándulnak. Azt látják, hogy hiába dolgozik valaki becsületesen, ha egyes hangos, túlszociális tulkok vagy bűnözők egy pillanat alatt jobban, gazdagabban, megbecsültebben élnek, mint ők, és esetleg az ő becsületes munkájukat is egy tollvonással semmissé teszik. Ide minek?


Persze ha erre azt mondanák, hogy na, akkor én is beállok a sorba, leszek tulok vagy bűnöző, leszarok mindenkit, akkor lehet nekik jobb lenne (már ha engedi a lelkiismeretük), de a többieknek még szarabb, mivel csak nőtt a tulkok száma. Tehát rajtunk, egyszerű embereken is múlik a dolog.

2016. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!