Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ellene? Tanácstalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vickyy888 kérdése:

Mit tegyek ellene? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
A helyzet a következö: már több mint egy éve vagyunk együtt a pasimmal. Nemrégiben elvesztettük a szüzességünket.. és én valamiért nagyon rástresszeltem arra hogy mivan ha terhes vagyok(igen védekeztünk gumival és nem nem volt orgazmus mert még ott végképp nem tartottunk)...ezt sajnos azért tettem meg hogy együtt maradjuk meg hát gondoltam 1 évyni kapcsolat már valami a mi korunkban...meg ez már olyan kb ideális kor ahhoz.. viszont én azóta fělek töle vagyis a teherbe eséstöl... nagyon rástresszelek..ö pedig depis az végett hogy nincs szex. Már párszor beszéltünk róla de akkor is szar nekünk erröl a témáról beszélni és nem tudom mit tegyek hogy negondolkozzon ezen. 16 éves vagyok (márciusba17)/ L

2017. dec. 30. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondot. Gumi helyes használata esetén a teherbeesés gyakorlati valószínűsége 0. Magadban kell, hogy tisztában tedd ezt a dolgot, esetleg kérj segítséget anyukádtól, menj el egy pszichológushoz.
2017. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak gondold végig racionálisan. Hogy is lehetnél terhes, amikor még akkor is kicsi az esélye, amikor peteérésed van, és ezt védekezés nélkül képzeld el. Hogyha pedig védekeztek, akkor konkrétan nullára csökken az esélye, mert nem jut a hüvelyedbe spermium. Az óvszer kiszakadhat persze, de az is nagyon ritkán történik meg, az is akkor ha nem megfelelő a méret, azt pedig könnyen ki lehet választani.

Ha egyébként vágysz a szexre, akkor azt tanácsolom, hogy lehet érdemes lenne fogamzásgátlót szedned, és óvszerrel védekeznetek, hogy minél jobban bebiztosítsd magad.

A másik viszont az, hogy nem, hogy ez most tényleg csak amiatt van, hogy attól félsz, hogy terhes leszel, vagy csak szimplán így jön ki rajtad, hogy nem érzed még magad késznek erre (csak tipp, mert ez is meglehet).

Szerinted egyébként mikor éreznéd magad teljesen védve szex közben? Lehet érdemes lenne utánanézned a számoknak, hogy lásd, hogy arra, hogy terhes legyél nagyon pici az esély, szinte nulla.

A barátodnak pedig mondd meg, hogy szükséged van még egy kis időre, hogy túl juss ezen.

2017. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyám sajnos nemtud róla mert nem igen nyitottak felém ezzel a témával... de köszi a normális válaszokat <3
2017. dec. 31. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha maguktól nem hozzák fel ezt a témát, akkor kezdeményezz egy beszélgetést velük te erről.
2017. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!