Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal összevesztünk amiatt,hogy szerinte nem teszek semmit a kapcsolatunkért,nem éreztetem vele eléggé hogy mennyire fontos nekem.Segítsetek mit tegyek hogy ezt helyrehozzam? Nem akarom elveszíteni,mindennél jobban szeretem,de a párkapcsolatokban nem vagyok jártas és az érzéseimet is nehezen mutatom ki.
2017. máj. 16. 17:52
 1/3 anonim válasza:

Mond neki hogy szereted minél többször,

Lepd meg valamivel,

Remélem segítettem sok sikert! 👍👍👍

2017. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:

1.: Ha azt mondom, hogy zseniális vagy akkor elhiszed? :D Remélem nem. Na a szeretlek is pontosan így működik.. azzal, hogy ész nélkül hajtogatod max annyit érsz el, hogy elinflálódik.


Kérdező: Hány évesek vagytok? Csak mert ha a barátod egy 14-15 éves lánytól vár el bármi érzelmi teljesítményt akkor alapból rossz helyen keresgélt. XD Könyörgöm ne várjunk már el konzisztens viselkedést egy tinitől.. egyéb iránt ha még nem tetted akkor mi lenne ha ezt inkább neki mondanád el? Vagy akár vissza is kérdezhetsz, hogy mégis mi lenne szerinte a megfelelő kimutatása a szeretetnek, nagy esélyjel össze-vissza fog hebegni-habogni. :D Arra jó lehet, hogy leessen neki, hogy semmi alapja nincs az elvárásának.


25F

2017. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kisstoncsi válasza:

Annyit mondok saját tapasztalatból bár nálunk fordítva volt anno én tettem mindent a kapcsolatunkért a párom pedig alig,azt fogom leirni neked amit én elvártam volna tőle amit azért anno megérdemeltem volna.

Becéző szavak(Cica,Édesem,Kedvesem,és stb..kinek mi)

Tervezz közös programokat menjetek el kirándulni állatkert vagy ha van valami közös dolog amit szerettek mindketten olyan irányba haladj de egy mozi is jó.De ne a pénzről szóljon elég ha otthon bekapcsoltok egy filmet és kicsit összebújva nézitek együtt.Tudom hogy lány vagy és ez a fiúk dolga lenne elvileg hogy a lányt elhivja pl moziba.! de ez már rég elmúlt...azok a régi idők amikor igy volt illendő de ma már teljesen máshogy van ezt be kell látni SEMMI baj nincs azzal ha felveted neki hogy Gyere Szivem menjünk el nézzünk meg egy filmet a moziba, vagy esetleg van kedved elmenni sétálni?megenni egy fagyit? nem mondom hogy ezután a seggében lógj az összes szabad időben mert hagyni kell teret is a másiknak hogy elmenjen a barátaihoz, valamikor szimplán csak egyedül akar lenni olyankor nem kell beképzelned majd magadnak mert biztos már nem szeret vagy mással van vagy megcsalt..(ha megakar csalni meg már megtette pl azt ugy is észre veszed)a férfiak bonyolultak ők nem mindent akarnak megbeszélni velünk valamikor az a legegyszeűbb hogy nem mondja ki és kész.Ez a makacsság és a felesleges időpocsékolás hogy egy problémával egyeltalán ne kelljen foglalkoznia vele. Ez persze forditva is igaz..ha te akarsz egyedül lenni neki is megkell értenie és ezt ne úgy közöld vele hogy haggyál vagy ridegen hanem egyszerűen mindig a harag és a veszekedéseket kerüljétek mert nem mindegy egy dolgot hogy közöl az ember a másik féllel mert azt meglehet szépen értetni de ugyan azt bántóan is. A lényeg ha teheted mondd el neki hogy eddig hogy álltál a kapcsolatotokhoz hogy féltél tőle vagy nem tudom ez csak találgatás azt mondd el ahogy volt és hogy ezen szeretnél változtatni több időt együtt tölteni SOKAT BESZÉLGESSETEK (NAGYON FONTOS!!!!)mindig beszéljétek meg ha gondotok van a parteneddel hogy megtudjátok beszélni min változtassatok hogy mindenkinek kedvező legyen.Sok veszekedés elkerülhető.De az is Fontos ,hogy Hagyjatok egymásnak szabad teret is.

A lényeg Próbálj kicsit megnyilni neki azt gondolom lehet hogy te félsz a csalódástól,de ha nem nyilsz meg az igazi boldogságot sem fogod megismerni..és lehet hogy Ő az igazi..de lehet hogy nem.. ez majd elválik rajtatok múlik de SOHA ne zárkózz el az érzéseid elől mert majd inkább tovább lép rajtad olyanra aki majd megadja neki a kellő szeretetet a fontosság érzetet.Üljetek le és beszéljétek meg meg fogsz könnyebülni mert mostcsak gyötröd magad és nyilj meg!

Kicsit hosszú lett de remélem segitettem :) Sok sikert nektek!


22/L

2017. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!