Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen haverokkal közössen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen haverokkal közössen buliznál?

Figyelt kérdés

Tehát igazából nagyon sok haverom van, de a legtöbb természetesen érdek barát. Egyetlen egy igazi barátom van, de sajnos ő messze lakik tőlem...


Ezek a barátok olyanok, hogy igazából akkor nem szólnak ha valami pozitiv dolog történik velük, azt nem osztják meg velem csak ha segiteni kell nekik nyilván akkor szólnak, vagy ha megkell őket védeni stb stb egyszóval ha kell nekik valami.


Soha nem hivtak meg egy házibuliba sem amikor nem volt pénzem, amikor volt akkor sem csak várták volna hogy én fizetek nekik ezt azt néha meg is tettem.



Forditva ez nem igazán muködött ez a dolog.

Viszont ma nagyon egyedül vagyok, és sajnos itthon nem akarok maradni apámmal, barátnőm most nincs már ideje.


Viszont, ha elmegyek ezekkel az emberekkel leszek körülvéve.


mégis mit kéne tennem?


2017. dec. 31. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bulizni. Jobb közösen inni,mint egyedül lenni,néhány pohár meg tök mindegy lesz hogy milyen emberekkel vagy körülvéve. :)
2017. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!