Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most megy el eloszor a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megy el eloszor a pasim haverokkal nelkulem felek?

Figyelt kérdés

Tobb mint 4 honapja vagyunk egyutt kicsit felek h nehogy megcsaljon vki el ne csabitsak bizzom benne de azert pofara se akarok esni.

Mi a tapasztalotok es modt nem hulye valaszt akarok hanem segitseget h mit tegyek frlek de rlengedem 😊😊


2015. szept. 16. 12:05
 1/5 anonim válasza:
45%

bízol benne? ha igen akkor ne pattogj,

ha nem bízol benne akkor semmi értelme az egésznek

2015. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez egy rossz szokás, aggódj érte, de ne azért mert megcsal, sokminden más is történhet. A féltékenykedés meg teljesen felesleges, ezzel én max viccelődnék, a párommal mi is csak néha megjegyezzük és nevetünk ezeken a dolgokon, de soha nem írnám ki ide gyakori kérdésekre. :D Láttam már kapcsolatot féltékenység miatt tönkremenni. Telefonon is csak akkor hívd, ha valami egyéb probléma van és csak Ő tud neked segíteni. Nem tudom, hogy összeköltöztetek-e már, de szólj neki, hogy ha egy sms-t küldjön már ha épségben hazaért, azt én is szoktam küldeni.
2015. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egy kapcsolatban is szüksége van az embernek szabadságra. Ha megakar csalni ahhoz nem kell buliba mennie. Ha nincs meg a bizalom nincs értelme a kapcsolatnak.
2015. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
45%
Meg fog csalni, ez biztos. És? Te úgysem fogsz tudni róla, mert megbeszéli a haverjaival, és letagadják, ennyi. Amiről meg nem tudsz az nem fáj ugye :)
2015. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindig vele vagy, hamar rád un. Valószínű már meg is történt. Adj neki teret, mert ez a ráakaszkodás elég ijesztő. Én sem viszem kocsmázni a barátnőmet, ha elmegyünk inni a haverokkal...
2015. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!