Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért beszél így rólam az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél így rólam az exem?

Figyelt kérdés

Szakítás után irogatja másoknak,hogy mennyire szar volt velem meg hogy legszivesebben elfelejtene,hogy most jon ra mennyire lejjebb adott velem. Ehhez kepest o akart velem osszejonni o tepert ertem es o volt az aki bantott engem en soha egy rossz szoval nem illettem ot.

Most csak azert mondogat ilyeneket mert mar nem vagyok az ove es nyugtatni probalja magat hogy nem is voltam szep vagy mi



2018. jan. 1. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy meg szeret teged azert beszel rolad folyamatosan...es masoknak igy beszelhet rolad sokat,mert igy tutira meghallgatjak es nem hagyjak a p*csaba a haverjai stb hogy sir meg mindig erted.De mondjuk ez sok mindentol fugghet...regota voltatok egyutt amugy?
2018. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bonyolult volt...honapokig koztes allapot de maga a kapcsolat csak egy honap...de engem megviselt mert szerettem
2018. jan. 1. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársamnak a másfél éves kapcsolata telt így kb. Az elején a pasi az exének dicsekedett, a végén meg az exét fényezte. Most meg már másik csajjal van.

A lány akivel együtt volt (másfél évig) pedig lelki roncsként jött ki az egészből.


Az #1-es jókat mond. Valószínűleg szeret még, de el akar felejteni. És azért próbál egy szemétnek beállítani. De minnél tovább csinálja ezt, annál jobban tönkreteszi magát és a baráti körét, szóval fogj egy popcornt, dőlj hátra és nézd ahogyan tönkremegy az élete a saját hibájából. :D

2018. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
Az is lehet, hogy itt a projekció nevű jelenséget produkálja (amikor saját érzéseit, cselekedeteit "másra tolja" az illető, mert saját magának túl kényelmetlen - tehát például X utálja Y-t, de váltig állítja és hiszi, hogy ez fordítva van).
2018. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy tényleg lejjebb adott veled csak most jött rá. Elmúlt a rózsaszín köd.
2018. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinnem mert az elejen nem volt igazan rozsaszin kod....nagyon sok ideje volt arra hogy vegig gondolja velem szeretne e lenni...de sokaig nem volt lehetseges...szoval sokaig csak meregetett es jonak talalt
2018. jan. 1. 14:38
 7/7 anonim válasza:
egyszeruen megsertve erzi magat. kaparasztal az Egojan. Majd felnö a draga fiu.. ha meg nem.. akkor eleg sok baj var ra meg az eletben :)
2018. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!