Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátom egyik haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom egyik haverja folyton rólam beszél mindenkinek és emellett sokszor mellém ül velem beszélget és nagyon kedves akkor sanszos, hogy belém van zúgva?

Figyelt kérdés

Mint megtudtam, már többszörös forrásból is ez a srác mindenkinek csak rólam beszél, rólam kérdezget stb. Állítólag mindig szóba hoz valahogy. Ezenkívül ha találkozunk valahogy, keresi a társaságomat, nagyon kedves velem vagy viccelődik esetleg pimaszkodik, de érdekes módon mindig mellettem köt ki.


Ha velem van a barátom is akkor meg teljesen más, rosszkedvűen űcsörög vagy elmegy hamar és úgy néz rám mint egy kiskutya akit beadtak menhelyre. Elég egyértelmű de mástól is szeretném hallani. Nem tudom, hogy kezeljem ezt nem akarok bajt senkinek. Ismerem a barátom meg a srácot is már és nem lenne jó ha ez kiderülne. Ha nem lenne barátom esetleg talán lehetne köztünk valami de így nem lehet. Nem akarom megbántani sem mert hiába játsza meg magát tudom, hogy ő egy értékes srác akinek látom a szemén, hogy oda van értem és én az ilyen fiúkat sosem akartam megbántani.

Talán ha azt mondanám neki, hogy várjon? Tartsa tiszteletben, hogy mással vagyok? Az a baj, hogy tudom ha nem rázom le egyértelműen mindent csak bátorításnak fog venni, hogy na hát akkor van esélye stb, volt már ilyen.


2017. jún. 20. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, valósszínűleg beléd zúgott. :)
2017. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!