Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mettől a ponttól mondjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mettől a ponttól mondjátok kur v@nak egy lányt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt senkim. Az utóbbi időkben megváltoztam külsőleg és egyre többen veszik ezt észre. Én szerelemre vágyok, egy társra, akiben megbízhatok és nem érdekel, hogy néz ki vagy milyen anyagi háttere van, ha viszontszeret. De eddig csak olyan fiúk találtak meg, akik egyéjszakás bulit akartak tőlem. Mindegyiknél én voltam az, aki leállította a másikat, de voltak mérföldkövek. Egy fiú, aki tetszik is nekem és nagyon megszerettem pettingeltünk. Egy másikkal pedig párszor csókolóztunk, de pontosan az első srác miatt azt érzem, hogy vele nem akarom folytatni. Részben azért, mert ő csak egy éjszakát akar tőlem, részben azért mert a belsője kevésbé tetszik. Persze ha akar valamit mindenki tud kedves lenni, nem is bunkó macsókról van szó, azokat a közelembe se engedem, de nem tetszik az életstílusa (bulizás, végtelen dohányzás).

Ezek az engedések miatt én már kur v@nak érzem magam és azt gondolom, hogy a hátam mögött a barátaim is ezt gondolják rólam. Viszont én sosem feküdnék le olyan emberrel, akivel nem járnék.

Ti mit gondoltok?


2018. jan. 1. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Többé az sem érdekel ha ki vagyok rúgva..eleget ittam és most már be vagyok rúgva....

Na jó ennyi volt mára xd


Miért lennél kva? Most már lehet én is annak érzem magam mivel a barátommal már az 5. Talin lefeküdtem 16 évesen, szüzen, röviden és tömören. De nem nem vagyok kva és szerintem te se vagy az csak ne add magad könnyen. Mert ilyenkor az esélyed 50-50%.

2018. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2018. jan. 1. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok en in kedves kerdezo engem is erfekelnenek a valaszok 18/l
2018. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne feküdhetnél le bárkivel anélkül hogy járnál vele? Minden embernek vannak szükségletei. Egyenjogúság van, ha a férfiak szexelhetnek bűntudat nélkül, akkor a nők is!
2018. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!