Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit akarhat ezzel elérni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ezzel elérni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel?
2018. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2018. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat véletlenül elküldtem ìgy a kérdést.. Na szóval van egy srác mind ketten főiskolások vagyunk és egy kollégiumba lakunk. Már év eleje óta jó barátok vagyunk, valahogyan jól megértettük egymást l. Egy buliban viszont mondtunk egymásnak olyanokat amiket nem szabadlott volna, másnap megbeszéltük hogy elfelejtsük de vegül nem így lett. Mivel nekem nem rég ért véget egy párkapcsolatom, ő meg valahogyan nem tud úgy nővel lenni hogy komolyabban megbeszéltük hogy barátok maradunk csak esetleg néha extrákkal, így próbáljuk lazára venni. Szünet alatt is vegig beszéltünk interneten és tényleg jóban vagyunk, viszont egyszer írt olyanokat, hogy nagyon hiányzom neki, hogy ő ezt nem is gondolta volna, mert hogy senki nem szokott neki hiányozni, feljött hozzám szilveszterre is. Jól éreztük magunkat volt hogy hozzámbújt, viszont élőben meg megint mást mondott.. Hogy neki jó így, meg hogy neki soha nem fog menni

más. Viszont törődik velem, ahogyan én is vele és persze tartom magam a megállapodásunkhoz, de mégis néha összezavar ezzel hogy mást mond és már nem tudom mit gondoljak erről.

2018. jan. 1. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle...üljetek le megbeszélni...ha nem értené állítsd tények elé akár elmondtatod neki azt is amit itt leírtál.


Nyilván nem fog válasz nélkül hagyni :)

2018. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy pont úgy össze van zavarodva,mint te.

Vagy talán attól tart,hogy ha járnátok,és mégsem jönne össze,elveszítheti a barátságodat is,ami nagyon fontos és értékes számára.


Lehet az is,hogy még nem dőlt el benne,mit is akar igazán, és hullámoznak az érzései.


Vagy esetleg nincs elég önbizalma,vagy már sokat csalódott és ezért fél.


Az elég valószínű,hogy nem akar elveszíteni, és a barátság tartósabbnak vagy biztonságosabbnak tűnik a számára.


Beszéljétek meg, várj, mi fog kialakulni. Legyetek barátok, és főleg te legyél önmagad. Azt képviseld,amit érzel, ha megzavarodtál,akkor azt. Érdemes sokat egyedül, csendben lenni ilyenkor vagy ketten csendben lenni,és magunkba nézni, figyelni, mit is akarunk igazán, mit tudunk elképzelni,hogy megtörténjen, megtörténhessen kettőtök között.

2018. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiu-lany baratsag mindig dugassal vegzodik, vagy ott van a levegoben.
2018. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!